Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy tudhatnám meg végre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudhatnám meg végre milyen a szex?

Figyelt kérdés

Nem tudok ismerkedni, de már nagyon szeretném tudni milyen érzés. Prostihoz nem akarnék menni, az olyan megalázó lenne.

Barátnő lenne a legjobb de az nekem úgy sem lehet.

22 vagyok és még semmi nem volt lánnyal, nem tudom hogy mások hogy csinálják hogy sikerül már 15 évesen is.


Nem vagyok ronda amúgy. Csak a beszélgetésben vagyok béna.


2020. okt. 29. 09:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedj, se ha eldöntötted hogy barátnőd úgyse lesz, prosti nem jó, akkor eléggé kizártad a lehetőségeket. Vegyél egy műpuncit.
2020. okt. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"Csak a beszélgetésben vagyok béna."

Na én ezt azóta nem tartom kifogásnak,mióta az egyik dadogós kollégának is lett nője.

2020. okt. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor add le a mártír szerepet és végre kezdj igazán keresni barátnőt.
2020. okt. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szólíts meg segítség kéréskent nőket, addig tedd ezt, amíg már természetes lesz, hogy megszólítasz nőket. Érdek nélkül tedd, elegyedj beszélgetésbe velük. Fontos megtanulni beszélgetni a nőkkel, lehetőleg érdekes témákról. Nem sokukkal lehet, de akadnak. Na, ha megtanultal pofazni meg odamenni, onnantól viheted tovább. F
2020. okt. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Először próbálj meg csak haverkodni lányokkal, ők is ugyan olyan emberek. Először nagyon nehéz csajozni, ez tény. Ráadásul ha először csak jóba leszel egy lánnyal, sokkal könnyebb közelebb is kerülni
2020. okt. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor fogsz tudni becsajozni, ha proaktív vagy, te közeledsz, te vezeted a beszélgetést stb.
2020. okt. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
"Barátnő lenne a legjobb de az nekem úgy sem lehet." Az ilyen önsajnáltatás, nyavalygás miatt nem is lesz neked barátnőd. Szedd össze magad és legyél férfi, aki nem sajnáltatja magát! Ismerkedj suliban, munkahelyen, baráti társaságban. Gyakorold a beszélgetést valakivel. Légy mindig természetes és humoros. A humor nagyon sokat tud segíteni ;)
2020. okt. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha beszélgetésben vagy béna az azt jelenti, hogy nincs szókincsed, és intelligens sem vagy.

Játék helyett olvass jó sok könyvet!

2020. okt. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!