Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kellene aggódjak, hogyha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellene aggódjak, hogyha a szerelmem alkalmanként nem akar velem szeretkezni? Hetente egyszer tudunk találkozni 2-3 napot és van, hogy olyankor egyszer vagy kétszer van,és többet nincs kedve a többi napon

Figyelt kérdés

2020. okt. 29. 11:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hátha ennyi az igènyetek akkor nincs vele semmi baj,ha kevesled akkor még változtassatok rajta..
2020. okt. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

Attól függ, hány évesek vagytok, milyen régi a kapcsolat....

Ha fiatalok vagytok, és friss a dolog, akkor valami gond van.

2020. okt. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

18 évesek vagyunk mindketten

És lassan 2 éve lesz hogy együtt vagyunk. Nekem nagyobb igényem lenne rá. De erőltetni nem akarom

2020. okt. 29. 11:46
 4/12 A kérdező kommentje:
És lány vagyok
2020. okt. 29. 11:47
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Dumáld meg vele, simán lehet, hogy ennyire van igénye esetleg az is, hogy valamit rosszul csináltok aztán emiatt neki nem akkora élmény.

Ha szeretnéd, hogy többet csináljátok esetleg próbálkozhatsz rájönni, hogy mi az ami őt nagyon beindítja aztán azokat a dolgokat "erőltesd".

2020. okt. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 October15 ***** válasza:
90%

Nehéz elképzelni azt a szituációt ahol egy 18 éves lány nem tud rávenni a szexre ha picit próbálkozik... XD De ha jól értelek akkor mikor találkoztok akkor van szex csak neki mondjuk 1 péntek-vasárnap körre elég 2. Gondolom ha többet tudnátok találkozni akkor lenne több jobban elosztva. Beszélj vele erről, kb esélytelen hogy fennakadjon azon hogy úristen a barátnője szexelni akar. XD

+ Azzal sincs szerintem semmi baj ha akaratosabb vagy és alkalmanként "kiköveteled magadnak" [értsd jól :P].

De simán lehet, hogy egyszerűen mások az igényeitek de azt is meg lehet oldani, a lényeg hogy beszélj vele mert hát anélkül nem fogja tudni hogy neked éppen valami nem okay.

2020. okt. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szexelni baromi jó dolog, de azért nem vagyunk szexgépek. Szerintem ez teljesen normális, különösen, ha jó alapos, kiadós, élménygazdag alkalmaitok vannak. (azt meg sosem értettem, egyesek miért az aktusok számában mérik akár a saját egészségüket, akár a szexuális életük minőségét)
2020. okt. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Mondtam már neki, hogy nekem többre van szükségem, többet szeretnék, de mondta, hogy neki nincs kedve. És hihetetlen élmény vele, ezért kívánom nagyon sokszor. És ő is mindig pozitív visszajelzéseket ad nekem ezzel kapcsolatosan. Ő az első nekem és neki is én.

Csak az érdekelt, hogy normális-e az ilyen, másnál fordult-e elő már ez.

2020. okt. 29. 12:38
 9/12 anonim ***** válasza:
57%
Igen van gond... nevezetesen az hogy nem egyezik a libidótok. Nem önmagában a heti/napi "darabszám" számít hanem hogy az mindkét félnek elég legyen. Ez nálatok nincs meg... ami frusztrációt, elégedetlenséget és "aggódom e miatt" gondolatokat szül = egyenes út a lassú érzelmi elhidegüléshez. Beszéljétek meg hogy biz' te többször szeretnéd. Ha alkalmazkodik jó, ha nem akkor előbb-utóbb úgyis reszeltek a kapcsolatotoknak.
2020. okt. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#9 Én ezt nem mondanám drasztikus különbségnek, már ami a libidót illeti, és nem hiszem, hogy képes lenne akkora frusztrációt okozni, ami már árt a kapcsolatnak (főleg, ha amúgy tök élvezetesek az alkalmak és a párkapcsolat többi része is szépen alakul). Olyan pedig nincs, hogy tökéletesen egyezzenek az igények, általában az egyik félnek egy kicsit gyakrabban kell magának a meglévő alkalmakon felüli "kiegészítéssel" élnie. Amúgy többet tudnánk a srác libidójáról, ha már együtt élnétek. (én például hiába kívánom a szexet heti 4-5 alkalommal, képtelen vagyok egy hétvégébe sűríteni)

Még valami eszembe jutott: lehet, hogy azért is olyan hihetetlen élmény vele a szex, mert nincs olyan gyakran. A mennyiség rá tud menni a minőség rovására mind kívánás, mind kivitelezés terén.

2020. okt. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!