Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Nektek tetszene vagy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Nektek tetszene vagy egy idő után már fárasztó lenne, ha a párotoknak úgymond nyaláskényszere vagy fétise lenne?

Figyelt kérdés

Ha olyan módon nyilvánulna meg ez az olthatatlan vágya, hogy állandóan a puncitok, illetve a popsitok akarná kinyalni? Hosszan, elnyújtva, ezáltal mindkettőtök számára a maximális örömöt okozni.


Amennyiben kérhetem, kort is mellékeljetek.



2020. okt. 29. 11:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
40%
Undorodnék egy ilyen nyalókától. Ezeknek nulla a szexuális teljesítményük, így csak a nyalásra képesek koncentrálni. Férfire vágyom, nem pincsi kutyára.
2020. okt. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Ne várj erre normális választ! Ezen az oldalon, ha szeretsz nyalni, és nem csak abból áll a szex, hogy belespriccelsz a csajba, oszt' viszlát, akkor már béna, szexuálisan nyomorék lúzer leszel.
2020. okt. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
idegesítene
2020. okt. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem az orált, de ha folyton ezt akarná, pl egy filmet nen lehete megnézni anélkül hogy ne akarna nyalni, vagy ha épp nincs kedvem hozzá akkor is akarná, na az zavarna
2020. okt. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek ez nagyon bejönne!
2020. okt. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 October15 ***** válasza:
100%
4.: Gondolom azért nem arra gondolt, hogy bárhol bármikor elkezdene nyalni. XD Legalábbis remélem.
2020. okt. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
6 nem tudom, de azt írta kényszer és állandóan ezt akarná, emaitt írtam :D
2020. okt. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 October15 ***** válasza:
76%

7.: Okay de melyiknek nagyobb az esélye:

A): A GYK-n valaki nem tud fogalmazni.

B): Valaki legit nem bírja megállni azt, hogy kinyaljon a kisboltban? :D [Áááááááh ezt most vizualizáltam... az agyam mashup-olta a detroit become human vonatkozó jelenetével... KALETA ALERT.. XD]

2020. okt. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
8 ki tudja már :DDD
2020. okt. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
73%
Semmi gond nincs azzal ha valaki szeret (és tud is) nyalni. Ettől azért még a nők elvárják hogy dugni is tudjon a pasi ÉS legfőképpen azt hogy normális, kedves, figyelmes legyen. Eme kategóriából alapból kiesnek azok akik egy anonim fórumon próbálnak azzal ismerkedni hogy "imádok nyalni"-t tartják a legfőbb ismérvüknek. Eme mutatványra még vagy 2 millió másik pasi is képes.
2020. okt. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!