Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, mennyit híztatok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mennyit híztatok a kapcsolatotokban? Párotok, feleségetek ugyanúgy kívánja veletek a szexet?

Figyelt kérdés
Mert mindig csak a nőkről van szó, hogy meghíznak.

2020. okt. 29. 17:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
én kb 15 kilót híztam (férfi vagyok), bár az elején nagyon sovány voltam. Igazából azóta mégjobban kívánja velem, de azért itt az ideje izmot csinálni belőle
2020. okt. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Èn is kb 10-kilót hiztam,de ő ezt szereti mert a saját egoját növeli vele hogy mindig jókat főz rám ès "felhizlalt" egyèbkènt sem voltam sovány,a szexel sincs gond,max annyi hogy ezèrt a "hizlalásèrt" többet kell felül lennie,úgyhogy èn duplán jól jártam mert csak èlveznem kell a tevèkenysègeit..:-)
2020. okt. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is kb 10 kilót híztam :)
2020. okt. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én volt párom is kb 10 kilót hízott a kapcsolatunk alatt. Eleinte nagyon vékony volt, szóval nála ez a 10-es nem az elhízáshoz vezetett, inkább formásabb lett(emberesebb-ahogy én mondtam). E miatt nem volt ebből kellemetlenség, probléma, sőt, nekem jobban tetszett így, mivel sokkal inkább találtam férfiasnak.
2020. okt. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én kb 15kg-ot híztam. 3,5 éve vagyunk együtt. Ugyanúgy kíván a barátnőm. Én úgy érzem, hogy le kéne adnom 7-8kg-ot.

24F

2020. okt. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
39%

Nem híztam, inkább fogytam, mivel vékony alkat vagyok. Hozzáteszem, volt sportsérülésem, és ez is közre játszott, de tény, hogy kicsit elhagytam magam.

Az utóbbi időben szedtem össze magam és sportolok rendszeresen megint. Barátnőm nem sportol, néha eljár futni de ennyi. Ő kívánja velem, én vele már nem igazán.

2020. okt. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Noren1989 ***** válasza:
6kilót híztam fel, igazàból elértem a normàl BMI indexet. Azóta ledobtam belőle 2-3kilót, de nagyon nem izgat a súlyom.
2020. okt. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az én párom a tavaszi "karantén" időszakban felszedett egy pár kilót, ami fel se tűnt nagyon, csak képekről most, hogy lefogyott. Aztán megint jön vissza... :D


Nem nagyon zavar, én is kicsit husibb vagyok, bár egy ideje teszek ellene, nekem az a legfontosabb mindkettőnk tekintetében, hogy egészségesek legyünk. :)

2020. okt. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 7 kilót szedtem fel (lány vagyok), de mivel nagyon soványka voltam, így férjem szerint mostanra lett igazán jó alakom.

Férjem csak izmosabb lett, neki híznia is kell, mert magas de vékony alkat. Nagyon jól néz ki, nem hagyta el magát

n23

2020. okt. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!