Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férjes hölgyek! Ha adódna egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjes hölgyek! Ha adódna egy nagyon szimpatikus, jó pasi akinek nagyon bejössz, akkor engednél a csábításnak?

Figyelt kérdés
2020. okt. 30. 07:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2020. okt. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
32%

3 féle férjes hölgy van.


1, nyíltan más pasikat is keres. Könnyű dolga van, de nem sokra fogják őt értékelni

2, tudja magáról hogy elcsábítható, de nem vallja be, elhiteti a pasival hogy ez csak Neki sikerült.

3, azt hiszi magáról hogy soha nem csinálna ilyet és ő maga is meglepődik amikor enged a csábításnak.


Mindenkit el lehet csábítani, csak a megfelelő férfi kell hozzá.


Egy “férjes hölgy”

2020. okt. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
37%
Engedtem
2020. okt. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
17%

Lehet egy világ dől össze benned, de nem ismerek olyat aki nem...

Előfordulhat a még nem, de idővel.

Ez egy emberi tulajdonság mindkét nemnél, amit soha nem fogunk tudni levetkőzni addig amíg azt élvezzük.

(Szintén egy "férjes hölgy")

2020. okt. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Én Férfiként írom hogy szinte minden házas férfi és nő elcsábítható....van aki könnyen van akinek max egy olyan ismeretlen jön az életébe akinek nem tud ellenállni...de ez nem jelenti hogy mindenki meg is teszi. Én is úgy tudom elkerülni ezt hogy tartom a távolságot minden olyan nővel akik esetleg igazán tetszenek, szimpatikusak lelkileg is. Persze ha már kettesben lennénk nem tudnám visszafogni magam de épp az ilyen helyzeteket kerülöm. Eddig sikerült.....
2020. okt. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem.

Mikor igent mondtam, akkor a házasság összes maceráját vállaltam.

Természetesen ez nem azt jelenti, hogy ne jönne be más pasi. Vagy ne lehetne jobb a szex valakivel, mint a férjemmel. A lényeg azon van, hogy én a férjemet választottam minden hülyeségével együtt. Lehet, hogy van aki jobban illene hozzám, vagy lehet, hogy van akivel jobb lenne a szex... de a döntésem a férjemre esett.

2020. okt. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem. Ha

Aki elcsábítható,az a saját nevében nyilatkozzon.

Ne általánosítson.

2020. okt. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az kevés, hogy én nagyon bejövök neki. Viszont ha kölcsönösen nagyon bejövünk egymásnak, akkor igen. A #2 harmadik csoportjába tartozok, és mikor a #5 által említett ismeretlen jött az életembe, magam is meglepődtem, hogy képes lettem volna megtenni.
2020. okt. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ahol rendben van a házasság érzelmileg IS meg sok más téren is ott a világ leghelyesebb, legjobbképűbb pasija próbálkozhat a válasz nem lesz. Ahol az előbbiekben bibi van ott sokszor meg nem magazinból kipattintott figura kell csak valaki a környezetből és lehetőség... A félrelépések 2/3-a munkatársakkal történik mégsem hinném hogy divatlapból és edzőteremből manifesztált emberek dolgoznak minden munkahelyen.
2020. okt. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Engedek...
2020. okt. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!