Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha fiú létemre nem lennék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fiú létemre nem lennék vékony hanem inkább átlagos akkor több sikerem lenne?

Figyelt kérdés

Eléggé vékony vagyok, de van rajtam egy kis izom és erősnek is tartom magam, de ez annyira az alkatomon nem látszik ,és senki nem gondolná hogy ennyire bírom a terhelést, csodálkozni szoktak rajta.

Ha átlag alkatom lenne akkor jobban észre vennének a lányok?


2020. okt. 30. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Férfias legyél, az számít.
2020. okt. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Bármilyen testalkattal lehetsz sikeres a nőknél, a lényeg a személyiségeden múlik.
2020. okt. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lenne.
2020. okt. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%

Ahelyett hogy ezen kattognál, bár tegyük fel, hogy nem te kérdezed ezt meg 3 naponta:

Járj le terembe edzeni, és egyél többet. Nem lesz gyors eredmény, de hosszútávon jó lesz, és magabiztosabb is leszel miatta.

2020. okt. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem. Van egy haverom, alacsony nyüzüge testalkattal és a hangja szinte karcolja az üveget - mégis ha elkezd beszélni akkor 10 perc alatt szinte bármelyik nőt kidumálja a bugyijából. Szóval bro' nem ezen múlik elsősorban. Lehet neked a legnagyobb deltád is, ha nem próbálkozol a nőknél és nix kisugárzás, stílus akkor a kinézeteddel semmire sem mész.
2020. okt. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En pl kifejezetten szeretem az ilyen pasikat...
2020. okt. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!