Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez mit jelent ezek az infok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent ezek az infok alapján?

Figyelt kérdés
Van valaki aki 23 évvel idösebb nálam, és sajnos eléggé bejön. Valamikor tök jól esik, azt veszem észre rajta hogy bejövök neki. Viszont van például hogy szinte nem is nez rám amikor elmegy mellettem stb. Egyik ilyen alkalommal amikor elsétált mellettem, amíg jött felém rám sem nézett, és amikor már majdnem elment mellettem akkor visszapillantott rám. Másik eset, hogy egyszer meglátta hogy jövök, elkapta a fejét. És utána visszanézett rám, és bámult viszonylag sokáig.
2020. okt. 30. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy bejössz neki, csak a nagy korkülönbség miatt ő sem tudja kezelni a helyzetet.
2020. okt. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%

18 éves lány és a 40 éves tanár?

Te! Annyiszor kiírtad már, hogy már nem tudod úgy csomagolni, hogy ne lehessen rád ismerni.

2020. okt. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Napi gondolatolvasó kérdés "mire gondolhatott amikor nézett" honnan a franckarikából tudjuk??? Te vagy ott, te látod a szemeit, tekintetét.

Ha akarsz tőle valamit akkor előveszed a legbűbájosabb mosolyodat és pozitív visszajelzéseket adsz neki a kommunikáció során.

Ha viszont a tanárod... akkor kivárod szépen a bankettet és ha "diákhusit" akar a tanerő akkor majd választ azokból akikről amúgy is már régesrég tudja hogy bejön nekik.

2020. okt. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Régebben annyira drukkoltam neked hogy merj lépéseket tenni, hogy végre legyen valami... de ez a folytonos valami, sajnos csak nyűglődéssé vált. Keress a saját korosztályodból, mert csak az időd vesztegeted erre a valakire. Vagy lépj valami szokatlant, mert ideje lenne :D
2020. okt. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!