Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak ha nincs orgazmu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nincs orgazmusom?

Figyelt kérdés
5 hónapja vagyunk együtt a barátommal, nagyon szeretem és minden téren nagyon jó a kapcsolatunk. Szinte mindennap szexelünk néha 2-3 naponta és igazából, mikor ő elmegy akkor vége is mindennek. Az elején mikor orálisan akart kényesztetni, annyira csiklandozott a nyelvével hogy nevetnem kellett olyan érzékeny voltam, de ott soha nem tudtam ugy elmenni, ujjával meg nagyon ritkán csinálja de ha igen akkor szinte csak azért hogy megnézze hogy nedves vagyok-e. Mikor szexelünk akkor meg ha ő elmegy akkor én még ugy szeretném hogy csinálja, mert nagyon élvezem de még se éreztem azt hogy hüvelyi orgazmusom lett volna. Szex közben érzem hogy jó, de lehet nekem több idő lenne mire orgazmusom lenne de addigra a barátom már elmegy és akkor vége van az együttlétünknek. Nem tudom mit csináljak, mert nem mondanám rossznak a szexet, sőt élvezem is csak ha ha vége van akkor nem érzem azt hogy lett volna orgazmusom. Velem van a baj? Mit kéne csinálnom?

2020. okt. 30. 19:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Mennyi ideig tart a hüvelyi szex nálatok?
2020. okt. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
51%
"Nem mondanám rossznak a szexet, csak nincs orgazmusom." :-))) Na, ezért nincs helyük itt a 14 éveseknek. Mi lenne, ha a szádat arra is használnád, hogy elmondod a partnerednek, mit szeretnél?
2020. okt. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
69%
Sok kapcsolatban szex sincs, nem még orgazmus.
2020. okt. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%
Beszéld meg vele, hogy várjon meg téged is, és ne élvezzen el addig, amíg nem volt orgazmusod. És kérd meg őt, vagy te izgasd magad közben kézzel.
2020. okt. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%
Igazán figyelmes barátod van, ha csak addig tart a szex, amíg neki jó nem lesz 😱 lapátra vele.
2020. okt. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

1.Mindig változó, általában 15-20 perc

2.igen jó a szex, mert kezdem érezni hogy elmegyek csak aztán vége lesz, de közben élvezem. Ezt hogy nincs helyük itt 14 éveseknek nem tudom miért írtad talám rám céloztál hogy ennyi lennék de tévedtél sokkal idősebb vagyok.

2020. okt. 30. 19:43
 7/20 A kérdező kommentje:
5. Köszönöm a válaszod :)
2020. okt. 30. 19:45
 8/20 anonim ***** válasza:
71%

#7 Szerintem nincs veled baj, csak mondd el neki, hogy neked nincs orgazmusod és szeretnéd, ha folytatná.

Egyébként furcsa lehet, de voltak nekem is ilyen gondjaim 1-2 lánnyal pedig férfi vagyok. Simán megcsinálják a csajok is, hogy elélveznek aztán magukra huzzák a takarót. :D A különbség csak annyi, hogy én gátlástalanul meg mondtam bárkinek, hogy na ha élvezkedni volt erőd akkor gyere csak szépen vissza és bukjál le.

Beszélj vele erről. Ne szex közben, hanem valamikor máskor hozd fel és mondd el ha szeretnéd ha folytatná ilyenkor és ne csak nyaljon hanem ujjazzon is közben.

2020. okt. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
82%

csizyke!


Viccesek a privát üzeneteid, de inkább állj le, mert még rosszul leszel!

2020. okt. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonymousreview60 ***** válasza:
72%
A partnered nem foglalkozik veled eleget. Vagy azért mert bunkó, vagy azért mert nem mondod el neki, miből kell több, más.
2020. okt. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!