Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ilyenkor szeretkezni szeretne?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor szeretkezni szeretne? Kis kifli - nagy kifli.

Figyelt kérdés

Lehet furcsa a kérdés, bocsánat. Az őszi szünetben a barátom nálunk volt pár napot és egy ágyban aludtunk. Ő az első, akivel ilyesmi történt, amúgy nem történt semmi olyan.

Első reggel picit megijedtem, mozdulni sem mertem, éreztem hogy merevedése van. Én voltam a kis kifli ő a nagy és szuper érzés volt így ébredni. Csak hát az a bökdöső, nyomkodó állapot odalent...

Másnap is ugyanezt tapasztaltam.

Ilyenkor illene valahogy segíteni neki? Még nem szeretném, ha arra kerülne a sor, de azt sem szeretném, ha szenvedne emiatt.

Ha mondjuk kézzel könnyítenék rajta, akkor nem akar majd többet?


2020. okt. 31. 08:29
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Ha ott lennél, ha nem, neki reggel merevedése lenne. Ilyen egy normális, jól működő szervezet.


Szexbe ne menj bele, amíg nem állsz rá készen.

2020. okt. 31. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, nem szenved. :)

Ha viszont mégis szeretnél rajta könnyíteni, akkor is mondhatod neki, hogy tovább még ne menjetek.

2020. okt. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ez rendszeres, hétköznap általában ezen nem lépünk tovább mert nincs rá idő. Hétvégén általában szex lesz belőle,vagy segít rajtam kézzel legalább a párom ha neki máshoz nincs kedve..
2020. okt. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha szexelni szeretne, azt akaratlagos dolgokkal fogja közölni, például kifejezi szóban, vagy egyre jobban simogat. A merevedés csak félig-meddig akaratlagos dolog. Mellesleg ha annyiszor szexelnétek, ahányszor a fiúdnak merevedése van, semmivel sem haladnátok sehova.
2020. okt. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Ha így ébresztenéd, hogy könnyítesz rajta, akkor egy igazi istennő leszel a szemében (és nemcsak az övében). Csak bátran, nem létezik olyan férfi, aki az ilyesmitől meghátrálna, vagyis de, de azok nem a lányokat szeretik. Egyébként nyilván a tested is nagyon nagy hatással volt rád, ilyenkor nincs ahogy ne legyen merevedése, főleg az elején, mikor még nem vagytok úgy összeszokva. De nekünk férfiaknak amúgy is hajnalban és reggel konstans merevedésünk van, egyedül is.
2020. okt. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
#5 alapszabály, hogy először kiderítjük, mitől is tart szexistennek a másik, és csak utána rontunk rá. én nem vagyok meleg, de közvetlen ébredés után minden bajom van, éhes vagyok, szomjas vagyok, büdös a szám és kidurran a hólyagom. negyed órával később persze már simán nyomathatjuk.
2020. okt. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek a 6-ossal. Én megkérdeztem a párom erről, és mondta hogy tetszene, ugyanakkor reggel az első dolga a pisilés és így kicsit kellemetlen is lenne neki az egész.
2020. okt. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
36%
Biztos megsértődne nagyon, ha a baratnője foglalkozna a merev péniszével. 5 voltam.
2020. okt. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!