Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, voltatok már annyira...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, voltatok már annyira "kancásak", hogy olyan sráccal is lefeküdtetek volna, aki soha nem tetszett nektek?

Figyelt kérdés
Azt figyeltem meg magamon, hogy ha "kancás" vagyok, olyan férfiakkal is fantáziálok, akik kifejezetten unszimpatikusak. L

2020. okt. 31. 11:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2020. okt. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nem, akkor volt vibrim
2020. okt. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen. A szüzességemet pl. egy ilyennel vesztettem el. Jó, nem úgy volt, hogy annyira kancás voltam, hogy felszedtem az első szembejövőt, hanem akkor már fél éve kerülgetett, ha kidobtam az ajtón, visszamászott az ablakon és végül úgy voltam vele, jó lenne már szexelni és belementem. Hozzáteszem, nem voltam túl egy srácon sok éve, és rajta kívül számomra senki nem volt vonzó.

20 évvel később elkövettem ugyanezt a hibát, mert nem jött össze azzal, aki igazán vonzott, viszont a szexuális vágyat felkorbácsolta bennem rendesen, akkor észrevettem egy év után egy kevésbé vonzó férfit, aki már egy éve flörtölgetett velem és eldöntöttem, hogy jó, akkor vele továbblépek. Hát persze ugyanúgy nem működött, mint 20 évvel korábban ez a menekülősdi.

2020. okt. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem, pedig már van pár strigula a falamon. Általában nálam a "kancássáág", ahogy te mondod, rávetül valakire, szóval nem úgy működik, hogy ahh bárki, csak tegye már be...
2020. okt. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem. Én is általában egy jó pasitól leszek kancás, nem csak úgy magamtól, bármitől izgulok fel.
2020. okt. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én benne lennék veled. :)

Lehet szimpatikus lennék neked. :)

35F

2020. okt. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!