Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok a párotok kedvéért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok a párotok kedvéért belemennétek akár extrém dolgokba , akár szexbe is ?

Figyelt kérdés
Ha pl: a párotok ara kérne , hogy menjetek el sétálni a városba , de a miniszoknya alatt ne legyen bugyi , vagy maga a miniszoknya , vagy egyéb ruhadarab , legyen sokat sejtető , akár átlátszó , figyelem felkeltő. Vagy pl: hogy szeretkezz a pároddal olyan helyen , akár egy tó parton , parkban , ahol bárki , bármikor megláthat benneteket .
2020. okt. 31. 13:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Bele
2020. okt. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Oké, de mi az extrém?
2020. okt. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Ez az oldal nem ismerkedésre való. Ne küldj privátokat.
2020. okt. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

igen bele, ebben mi lenne az extrém

meg van hozzá a párom így miatta képes vagyok ilyenekre is

2020. okt. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor befagyna bugyi nélkül.
2020. okt. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem kimondottan a téli hónapokra gondoltam , csak úgy általánosságban . De ha már itt tartunk , akkor hozzá tenném , hogy bizony nem egyszer fordult elő , mikor mentem télen buliba , vagy mínusz 5-6 fok volt és egy tucatnyi fiatal lány volt miniszoknyában s vékony átlátszó harisnyában . Igaz vacogtak is rendesen . Volt aki kérdezte , hogy az általam feltett kérdésben , mi az extrém ?! Szerintem az átlagemberek számára , amit leírtam , az már extrémnek számít , de kíváncsian várom , hogy kinek mi számítana extrémnek ?
2020. okt. 31. 14:00
 7/14 anonim ***** válasza:
57%

Nem.


Ha tisztel és igazán szeret, akkor nem kér olyan dolgot tőlem, amiről tudja, hogy kellemetlenül érint és nem szívesen tenném meg.


Ilyen egyszerű.

2020. okt. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért szerinted, mert még szűz vagy. Amiket felsoroltál alap dolgok. Extrém ha hárman négyen vagyunk.
2020. okt. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Értem . A többes felállás , valóban sokkal extrémebb , ezt belátom ...
2020. okt. 31. 14:06
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi abban az extrém ha nem otthon dugsz? Tipp: BDSM, smpixie, ashrak és hasonlók - na az már extrém, amit felsoroltál csak sima szex.
2020. okt. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!