Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak ha nem volt még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nem volt még barátnőm 23 évesen?

Figyelt kérdés

Mi lehet a gond velem? Milyen fiúkat nem tartanak vonzónak a lányok?

Lehet még barátnőm, ha eddig még egy randim sem volt?:(

Nagyon szomorú vagyok emiatt.


2020. okt. 31. 19:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
15%
add alább az igényeidet!
2020. okt. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%

Keress magadnak. Mások is így csinálják, én is.

Eddig egy nő sem jött oda hozzàm hogy had legyen a csajom.

Mindegyiket èn hódítottam meg.

2020. okt. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
Mennyire adja alább? Talán jöjjön össze egy 350 kilós lánnyal azért, mert nincsen pénze? Vagy gyúrja ki magát és szerezzen 120 diplomát és legyen milliomos? Hogy esetleg kapjon végre egy olyan nőt, akinek legalább jó feneke van? Nem sok ám az elvárás, csak mi is egy olyan nőt akarunk, akivel lehet valamit kezdeni minden téren.
2020. okt. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
15%

#3

és ezért cserébe mit tudtok ti adni?

2020. okt. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%

4:


Mi adjunk? Na írd csak! Mit?!

2020. okt. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
27%

Ne a gyakorin picsogj minden nap ugyanazokkal a kérdésekkel.

Kezdj magaddal valamit.

Szánalmas, hogy minden nap kiírod szinte hajszálra ugyanazt a kérdést.

Nézz magadba. Valami gond lehet, ha még nem volt randid. A nők nem potyognak az égből.

Túl magasok az elvárások? Túl kevés az önbizalom? Ápolatlan, igénytelen vagy? Úgy öltözöl, mint Sheldon Cooper?

Ha örökké nyafogsz, mindenkit elriasztasz.

Használd arra az időd, hogy fejleszted magad. Sportolj, tanulj, próbálkozz a netes ismerkedéssel.

De azt ne várd, hogy egy nap bekopogtat hozzád egy szupermodell hatalmas kannákkal, és azt mondja: “légy az enyém, bébi”.

2020. okt. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%

#5


amúgy ne kóstolgass, én is pasi vagyok! de ez általában az egyik fő ok, hogy nagy az elvárás, cserébe keveset tud nyújtani!

2020. okt. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
39%
Hodits magadnak egyet!
2020. okt. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%
Férfiként mondom neked, hogy a GYK-n nyafogás a tuti megoldás. Ha eddig nem volt barátnőd akkor 100%, hogy most majd lesz... oh, wait!
2020. okt. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudhatod, lehet, hogy valakinek nagyon tetszel. De tudod a legtöbb lány azt szereti, ha a fiú kezdeményez. Úgyhogy legyél kicsit magabiztosabb.


Nekem jelenleg pont egy ilyen 23 éves fiú tetszik, kénytelen vagyok most már én lépni, mert ő nem teszi, pedig jobban örülnék, ha nem nekem kellene :D

2020. okt. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!