Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Milyen számotokra az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen számotokra az álom szex?

Figyelt kérdés
Kérlek, részletesen írjátok le, tényleg kíváncsi vagyok rá!
2020. nov. 1. 00:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Bekapod a farkam s én állom.. Ez az álom szex..
2020. nov. 1. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%

Ez mindenkinek teljesen más.

Az mondjuk ami nekem álom szex, lehet másnak már sok, vagy pl kevés.

Tehát nincs erre jó válasz.

F

2020. nov. 1. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%

#2 <- Igaz, de benne volt a kérdésben az a bűvös szó, hogy "számotokra". Na mindegy...


Egyébként nálam csak kitalációk vannak egyelőre, mert nem voltam még senkivel se együtt (legalább a kötekedésre jut időm :D ), de nem is szeretnék ilyen jött-ment emberrel első nekifutásnak. Ja igen, fontos megjegyeznem, hogy fiú vagyok, ebben az esetben számít. Azt szeretném, ha emlékezetes maradna nekem utólag, szóval mindenképp az első szerelem részét szeretném, ha képezné. De, hogy leírjam részletesen... Azt hiszem első szex tekintetében nem feltétlen a nyílt aktusra helyezném a hangsúlyt, mert biztosan ügyetlenebb lennék így elsőre. Valami sötét, de hangulatfényekkel teli szobában szeretném, ahol vannak illatgyertyák, vagy füstölő is akár, meg persze egy nagy franciaágy. Esetleg valami nyugtató háttérzene is szólhatna a háttérben nagyon halkan (valami "sleeping music" vagy hasonló). Valami olyasmi hely lenne jó, ahol nem érezni az idő múlását. Ahogy írtam, nem csak az aktust képzeltem el, hanem az előzményét és a levezetését is. Szívesen fogyasztanék a partnerrel előtte meggybort, mert azzal jellegzetes illata lenne mindkettőnk leheletének és finom lesz az íze a szájajkainknak is. Magáról az aktusról csak annyit írnék, hogy biztosan nem lennék elsőre vad, vagy gyors. Azért, mert nem szeretném esetleg megsebesíteni a lányt a tapasztalatlanságom miatt. Szóval inkább lassabb, periodikus mozdulatokkal kényeztetném, mert így ő is könnyebben tud visszajelzést küldeni felém, hogy jól esik-e neki, avagy sem. Azt se tartom kizártnak, hogy időnként előre megkérdezném tőle, hogy lehet-e ezt, lehet-e azt felé. Az rosszabb lenne, ha valami helytelent tennék ellene, és akkor elillan az egésznek a hangulata. Azt is elképzelném, hogy valamilyen romantikus, de egysíkú párbeszéd is lezajlana köztünk eközben. Szóval igen, szép emléket szeretnék majd az első alkalomból, nem csak túl akarok lenni rajta, hogy elmondhassam a haverjaimnak, hogy dugtam már valakivel. De mindegy is, nagyjából ez jutott eszembe hirtelen, hogy mi lenne számomra az álomszex. Jó lenne, ha egyszer megvalósulna.

2020. nov. 1. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
3,az derek :D ha nem irtad volna hogy szuz vagy akkor is tudnam:)
2020. nov. 1. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Ezzel az álomszexxel csak az a probléma, hogy általában álom is marad. Én is többször képzeltem már el, hogy hogy szeretném, de nagy valószínűséggel a való életben úgysem lesz olyan.
2020. nov. 1. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Lábmunkát, és egyéb, mindenféle lábfétises dolgokat tartalmaz. Nem tudom, mi a rossz ebben, sokkal gusztusosabb mint az análisan orális dolgok keveredése...
2020. nov. 1. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%

Például, van ott egy nő!

Haas, az már nem is lenne álom... 😂

2020. nov. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%
2 csajjal lenni
2020. nov. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%
Elkezdjük egymást simogatni,ölelgetni.Gyengéd puszik a nyakra oda-vissza.Szóval egy jó petting.Aztán nyalom,ujjazom.Ő szophat ha van kedve,nem várom el.És dugás.De ha csak kiveri petting közben,akkor sem sértődöm meg.
2020. nov. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
25%
Csak anál egy szűz lánnyal, aki combfixet visel.
2020. nov. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!