Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lazuljak el anális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lazuljak el anális szexnél?

Figyelt kérdés

Szoktunk análisan is szexelni a partneremmel. Nem kellemetlen számomra sem, én is akarom. Előtte fürdés, hosszú előjáték,ujjazás, játékszerek, tágítás, minden szuper. A behatolás sem kellemetlen vagy fájdalmas. Viszont ő mindig azt mondja, hogy nem vagyok ellazulva, amikor a farka van bennem. Mintha tudat alatt mégsem tetszene ez a dolog.

Hogy tudnék jobban ellazulni ott?

Ő az első akivel análisan csináltam /lom.

35 N



2020. nov. 1. 01:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak azért mondja mert szűk vagy
2020. nov. 1. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem lennél el lazulva, és feszengnél ez miatt, akkor fájna az anál.

De ezt kéne tudnia a partnernek is.

F

2020. nov. 1. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Izgasd a csiklód és engedd el magad. Csak a jó érzésekre/ingerekre koncentrálj.

Neked is nagyon jó érzés lesz!

Nem vagyok egy anál párti de ezzel a módszerrel nem csak "megengedem" de még élvezem is.

Aztán egy orbitális orgazmus is lehet a vége.

2020. nov. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az elöttem szólóhoz. És pár pohar bor is segítene a helyzeten. Gyakran csinálom én is es imádom. 24L
2020. nov. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez butaság. Ha neked nem fáj és még élvezed is, akkor el vagy lazulva. Szerintem a pasid felejti el, hogy az ott fenek, feszesebb mint a punci :D hiába vagy kitagitva, mindig feszesebb lesz. Vagy csak simán lehet feszesebb a popsid, mint az exeié volt. Szerintem csak siman beszéld meg vele, h nincs semmi bajod, h élvezed, hogy ez ilyen. H el vagy lazulva pedig. UI en is azt javaslom, hogy esetleg közben jatsz a csiklóddal. Én is úgy szokom, és el is elvezek így anal közben. A pasim meg érzi mindég osszerandulasom.
2020. nov. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!