Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, miért olyan nehéz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, miért olyan nehéz ilyen lányt találni?

Figyelt kérdés

Egy commentben írta ezt valaki, ami nagyon beindító volt: "Elmentünk egy hétre nyaralni, az egész abból állt hogy kimerülésig szexeltünk, aludtunk, ettünk, séta de alig vártuk hogy visszaérjünk a szállodába és szétszedjük egymást. Fenomenális volt. Őrült, vad, szenvedélyes, változatos."


Én is tipikusan ilyen vagyok, hogy folyton szexelnék, de sajnos nem volt még olyan lány, aki ennyire lelkes lett volna ezért, mint a kommentelő lány. :D



2020. nov. 1. 01:54
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Lehet találni, csak ki kell hozni belőlük.. és vagy nem lány volt.. :D
2020. nov. 1. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ilyen szavakat használna fiú létére, hogy "fenomenális", meg "szenvedélyes"? :D
2020. nov. 1. 01:59
 3/5 anonim ***** válasza:

Meg kell találni hozzá a megfelelő partnert, akinek hasonló az étvágya.

Nem könnyű amúgy, de nem is lehetetlen a dolog.

Amúgy én azt tapasztalom, ha színes vagy az ágyban, azt adod (pl fétis) a csajnak amire vágyik.

Akkor nyert ügyed van...

Egy nagyon egyszerű példa...

Vannak nők (nagyon sokan) akik képtelenek elélvezni hüvelyi orgazmussal.

Ettől ők még élvezik a szexet, de igénylik általában pl a nyalást, hogy azt úgy tudd csinálni, hogy ott lehessen orgazmus.

De rengeteg ilyen technika van, hogy úgymond magadhoz láncolj szexuálisan egy nőt.

Csak ne legyél önző, és nyújts olyat az adott partnernek, hogy újra, és még többet akarjon...

F

2020. nov. 1. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyet értek a 3-assal. A lényeg, hogy te is adj valamit, ne csak várj.


Másfelől sok nő van aki nagyon is szereti és igényli a szexet. Legalábbis az én baráti társaságomba mindig szó van arról, hogy kinek mekkora igénye van rá naponta.

De tegyük hozzá még valamit: simán lehet, hogy az általad leírt pár egy hétig utána egymáshoz se nyúlt. Nekem is volt olyan, hogy Balatonon egy héten keresztül a hotelba napi 3 menetet lenyomtunk és utána egy hétig nem kívántuk egymást. Van valami különösen izgi abba, ha nem otthon vagy és nem otthon csinálod.

2020. nov. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mindkettő igaz amiket írtak.

Neked kell ezt kihozni a nőből.

Meg az is igaz, hogy nyaralás alatt jobban szexel az ember. Ott nincsenek az itthoni nyűgök, feladatok, ott csak a kikapcsolódás, pihenés, gondtalanság van.

2020. nov. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!