Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Két sex között rendbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Két sex között rendbe teszitek magatokat lent mindig?

Figyelt kérdés

Azon gondolkodtam hogyha esetleg úgy adódna és több menet is lenne egymás után akkor a kis pihi szünetekbe elmentek mosdóba kicsit alaposabban letörölgetni magatokat vagy nem?

Még elég tapasztalatlan vagyok és hát ezen most elgondolkodtam, hogy mi ilyenkor a teendő.


2020. nov. 1. 08:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Legalább jobban csúszik... Amúgy nem sok értelme van, meg amúgy is ha épp megjon a kedv, akkor már elég cink az egész, vár 2 percet rész.
2020. nov. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmi olyan nem fog történni, ami miatt rendbe kellene tenni magad 2 menet között. Te sem fogod elvárni a másiktól, hogy menjen ki tisztálkodni.

Én annyit szoktam csinálni, hogyha reggel felébredek és tudom, hogy a párommal szeretkezni fogunk, akkor pisilés után nedves törlőkendővel megtörlöm magam, úgy egy picit komfortosabb érzetem van, de ennyi.


Ha majd lesz tapasztalatod, akkor látni fogod, hogy mi az, ami életszerű, mi az, amire igény van. Mert lesz olyan, hogy megkívánjátok egymást a legváratlanabb pillanatokban és hidd el, nem fog érdekelni, hogy esetleg az elmúlt 12 órában nem mosakodott, vagy nem frissítette fel magát.

A párom többször elmondta, hogy az illatom mennyire beindítja. És nem a tusfürdő illata, zuhanyozás után...hanem az én természetes illatom.

2020. nov. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Akkor megnyugodtam, mert még vannak ilyen dolgok amiket nem tudok és nem akarok igénytelennek se tűnni de hát akkor majd belerázódok.


Sex után egy zsepivel a spermát mindketten letöröljük csak hát belőlem utána még jön ki egy kevés és emiatt gondoltam, hogy lehet kellene, de ha nem hát nem. :)


Tényleg köszönöm.

2020. nov. 1. 09:25
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem voltam úgy nővel hogy 2 menet között kiment volna mosakodni odalent
2020. nov. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi
2020. nov. 1. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!