Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anál szexnél lehet érezni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anál szexnél lehet érezni a bélfalat mikor berakom a péniszemet a lány popsijába?

Figyelt kérdés
Egy haverom azt mondta, hogy olyan, mintha légüres tér lenne, nem olyan, mint a punci. Én még sosem csináltam análba egy lánynak sem, de lehet a mostani párom azt mondta, hogy egyszer megengedi.

2020. nov. 1. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Sose éreztem hogy légüres tér lenne, pedig biszexként nem egy popsiban jártam már

Éppen ellenkezőleg, kellemesen szorít

2020. nov. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem izgató és azt nem mondanám hogy olyan mint a légüres tér. Nyilván az hogy a makkod mi hogyan ingerli az függ a póztol is. Én már egy ideje művelem eme műfajt. Ha végig gondolom a péniszt ugyanúgy ingerli anális szex is mint a sima. Annyi hogy az egy izgató plusz, egy kis desszert a punci után.
2020. nov. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Valszeg lehet érezni ha kellemesen szorít, amúgy nem ajánlom hacsak nem akarsz prosztatagyulladást kapni.
2020. nov. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én még sosem éreztem a bélfalat, de semmiképpen sem olyan, mint egy légüres tér. Olyan, mintha valami szűken körbevenné a farkam, de a lyuknál nagyon szűk és szorító érzés. Jó és izgalmas dolog az anál, de a punci azért sokkal jobb.
2020. nov. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3# én néha análisan kényeztetem magam mint férfi. Ésszel kellő sikosítással és megfelelő türelemmel, tágítással semmi gond nincs a prosztatával. Már jó ideje gyakorlom a prosztata orgazmust(eddig nem sikerült de az más lapra tartozik) és eddig nincs tőle betegség. Persze itt nem extrém esetekről van szó.
2020. nov. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Attila persze hogy nincs, azonban análszexnél fekália kerülhet a húgycsőbe amitől viszont lehet prosztata probléma.
2020. nov. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

6# igen ha nincs tisztítás és nem mellesleg nem véletlen tanácsolják és használják a gumit. Nem nem azért mert terhes lesz valaki. :D

Én még a segédeszközön is használok így nincs semmi fertőzés még véletlen sem. Illetve a rendes mosás az kell és az erre készülés. a leülök a wc-re aztán kitörlöm és told be drágám élvezz ide az nem előkészület. Mert sok embernek ennyi az anál, és nem is akarnak vele foglalkozni...

2020. nov. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mitől lenne légüres tér. Amúgy a 0 bar nyomásnál asszem felrobbanna a haverod farka. Az a lég üres tér. Lány vagyok es szeretem a popsi sexet. Sosem mondta senki hogy semmit nem érez bent belőlem mikor a fenekem dugta. Én is érzem őt a fenekemben belül is, nem csak a bejáratban.
2020. nov. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Milyen légüres tér? Ez hülyeség. Az mondjuk igaz, hogy análnál főleg a járat eleje, konkrétan a lyuk az, ami rendkívül szűk, és feszíti nagyon kellemesen a farkadat. Beljebb már tágabb, nem simul rá annyira. De azért érezni végig a bél falát természetesen, ami szintén jó érzés. Egyébként ami még ehhez kapcsolódik, és feltűnő eléggé, hogy análnál tapintásra is más belül. A járat falai sokkal simábbak, selymesebbek, mint a punciban. Ez is nagyon érdekes benne, ahogy a makkod jár ki-be, és közben hozzádörzsölődik folyamatosan. :)
2020. nov. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!