Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elítélendő, ha valaki szexkapc...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő, ha valaki szexkapcsolatban veszti el a szüzességét?

Figyelt kérdés

20/l vagyok már nagyon vágyom rá viszont kapcsolatra nem még egy jó ideig nem is hiszem hogy képes lennék-e szerelmes lenni még egyszer. (az első szerelmem azért dobott mert nem feküdtem le vele másfél hónap után). Már nem igazán hiszek a szerelemben sem. Viszont nem szeretnék még 25-30 éves koromban is szűz lenni és most egy pasi aki nagyon bejön és akivel már ismerjük egymást egy ideje felajánlotta.

Mit tegyek?



2020. nov. 1. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hat ha akarsz vele szexelni, akkor szexelj. Csak aztan nehogy beleszeressel a kanba, es megint pofara ess.
2020. nov. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk semmi jogunk ítéletet mondani a fejed fölött. Itt a probléma max az lehet, hogy te fogod magadat elítélni, mert eléggé rágörcsölsz.


Ettől függetlenül ha a férfi törődik veled, támaszod lenne, vigyázna a kezdetekben, akkor sokkal jobb ha őt választod, mint egy olyan barmot aki csak belédnyomná és kész.

2020. nov. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk azt nem ertem, hogy a szerelmeddel miert nem mentel bele ha ennyire szeretted... Viszont szerintem lefekudhetsz vele, visszanezve nem olyan nagy dolog a szuzesseg, ne szamits tokeletesre:)

19/L

2020. nov. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
17%
pokolra fogsz jutni
2020. nov. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#3 mert féltem hogy csak a szexre kellek és hát igazam is volt bár már nagyon bánom hogy nem vele tetten meg mert ha ő nem is én nagyon szerettem
2020. nov. 1. 19:43
 6/8 anonim ***** válasza:
85%

A szerelmével félt, hogy csak szexre kell, most meg egy szexkapcsolatban veszítené el a szüzességét.


Ne haragudj kérdező, de ezen egy jó nagyot nevettem..

"Értsd meg a nőket level 100" XD


Egyébként mit tegyél? A lábadat, szét. :-) Amúgy, ne olyannal csináld aki szimplán felajánlkozik, hanem olyannal, akiről meggyőződsz azt illetően, hogy óvatos és kialakul benned egyfajta bizalom az irányába, máskülönben nem lesz valami kellemes első élményed.

2020. nov. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem elítélendő. Ne aggódj ezen. A szerelem pedig nagyon nincs veszve 20 évesen.
2020. nov. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg igazán gyakorlatias válasz érdekel: Rajtad kívül senkit sem fog érdekelni igazából, hogy miként veszítetted el, szóval saját döntésed az egész.
2020. nov. 2. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!