Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nincs hüvelyi orgazmusom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs hüvelyi orgazmusom?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok. Eléggé nedves szoktam lenni és sose volt még hüvelyi orgazmusom, csak csikló orgazmus. Mindig is kíváncsi voltam milyen lehet, de senki nem tudott okozni nekem. Magamnak próbáltam, de nem tudtam addig felnyúlni.. Valami tipp? 🤔
2020. nov. 1. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinek van. El kell fogadni ezt.
2020. nov. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Nem baj, majd valaki segít benne neked nyugi.


24f

2020. nov. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%

Olvasgass a témában.

Az úgynevezett hüvelyi orgazmus nem hüvelyi orgazmus.

A hüvelyfalon át a csikló van ingerelve. Valószínűleg neked vastagabb a hüvelyfal, vagy a csikló nem ideális szögben helyezkedik el.

Próbáld egyszerre a kettőt ingerelni.

Mi az, hogy “nem tudtam addig felnyúlni”?

Nem kell a méhszájadat megcsiklandozni, elég ha dörzsölöd a hüvely belső részét, épp ahogy beérsz az ujjaddal.

2020. nov. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
60%
Gyakorolni kell a megfelelő technikával és elérhető amúgy. Türelem az kell hozzá és bizalmi légkör.
2020. nov. 2. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!