Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális ennyire kívánni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ennyire kívánni a szexet menzesz alatt?

Figyelt kérdés

Ritkán tudunk találkozni a párommal és csak kettesben lenni.

Általában azon a héten amikor megjön, az első pár napban teljesen kivagyok az intimitás hiányától, el tudom sírni magam ha arra gondolok, hogy nem kapok törődést.

Szexuális töltetű álmaim vannak, tudom hogy gáz, de már a kolléganőm párjáról is álmodtam, hogy mindenhová követett és meg akart dugni.

Napközben ingerült vagyok és kedvtelen.

Ha tudnék a párommal találkozni, biztos egyből rávetném magam, ha akarja ha nem.

Így csak kínlódok napokig, a maszti sem nyújt túl sok örömet.


Valamilyen szexjáték megoldást jelentene ezekre a napokra?



2020. nov. 4. 14:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális. Mindenkinek máskor van a csúcson a libidója. Van akinek "közte" van akinek előtte, másnak utána, megint másnak meg "közben".

A szexjáték egyedül csak tűzoltásra jó, a teljes kielégülést partner tudja nyújtani. A vibrátorod nem fog megölelni, sem megcsókolni, sem hozzádbújni szex előtt/után.

2020. nov. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Ha éppen akkor találkoztok mikor megvan, akkor nyugodtan vesd rá magad.
2020. nov. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%

Ne vesd rà magad. Lehet nem kíván ilyenkor, ami normális. Én is, férjem is eléggé undorodunk a vértől. Hiába kívánom, nem akarnám, hogy lefeküdjünk, mert gusztustalannak tartom.

Lehet bejönne neki. KOMMUNIKÀCIÔ

2020. nov. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Pedig egyáltalán nem gusztustalan 😊
2020. nov. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Neked lehet nem, nekünk igen. Ezért kell megbeszélni.

#3

2020. nov. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez is normális!!!!
2020. nov. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hormonok dolgoznak.
2020. nov. 5. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én pl csak akkor kívántam bármit is. Normális. De miért, nem hajlandó rá? Zavarja talán a vér? Csináljátok sötétben... :D
2020. nov. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
48%
Nem kéne távkapcsolatban élnetek! Nyugi, ő kefél eleget.
2020. nov. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!