Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőben ki számít "bétának"? (A...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőben ki számít "bétának"? (A "bétahím" fogalma mondhatni benne él a köztudatban, "bétanőstényről" még nem igazán hallottam, de esküszöm, érdekelne.)

Figyelt kérdés
Nektek milyen nő ugrana be ennek a kifejezésnek a hallatán? Nem kizárólag külsőségekre gondolok, bár valószínűleg az is nagy szerepet játszik benne.

2020. nov. 5. 03:44
 1/8 anonim ***** válasza:
20%

Nőknél szinte csak az számít a meghatározásnál, mármint a külső. A legtöbb nő béta, nagyjából ez felel meg az átlagnak. Az alfa olyan nő, aki tagadhatatlanul szép, lehet nem mindenkinek kifejezetten a zsánere, de senki nem mondja ilyen nőre, hogy nem szép.

A béta nő nem gyönyörű, de sokaknak szép, átlagos szépségnek nevezik az ilyen nőket.

2020. nov. 5. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem inkább a nőstény oroszlánt, vadmacskát, amazont, ilyesmiket szoktak használni rájuk. A nőknél nincs alfa meg béta.
2020. nov. 5. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha az állatvilág példájánál maradok, akkor az igazság az, hogy az alfát követő második egyed a béta, azután következik a gamma, delta stb. A sort az omega egyed zárja, akit az összes többi megtéphet, megverhet, ezzel bizonyítva rajta keresztül a felsőbbrendűségét.


Tudom, kicsit eltértem a témától, de már zavart az a téves sztereotípia, mely szerint az alfa egyeden (legyen az nő, vagy férfi) kívül mindenki béta.


Én mondjuk szívesen lennék béta, hiszen ez azt jelentené, hogy az alfán kívül mindenke alattam áll a rangsorban. :)

2020. nov. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Amint a nők egy csapatban vannak, ott is kialakul egy randsor. Az alfa nő az akire hallgat az összes többi. Ilyen egy van, tehát mindenki más béta, gamma, stb.
2020. nov. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
A nőknél erre nincs külön kifejezés, de létezikez a rangsor és csakis a külső határozza meg.
2020. nov. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem azért, de ti (1. és 5.) még nem találkoztatok gyönyörű, de az élet többi területén használhatatlan, karizmátlan nővel?
2020. nov. 5. 12:14
 7/8 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. De, találkoztam gyönyörű és karizmátlan nővel, a használhatatlan jelzőt itt nem egészen értem, de hiába volt karizmátlan, ha gyönyörű akkor nem lehet béta, mert a nők megítélésében a külsejük nyom a legtöbbet a latba.
2020. nov. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én Omega vagyok.
2020. nov. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!