Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek miért tagadják a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért tagadják a swingerezők hogy ezek a klubok a nemi betegségek gócpontjai?

Figyelt kérdés

[link]

Ezek tények.



2020. nov. 5. 09:38
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nem tagadják. Legalábbis én ilyet sehol sem hallottam.
2020. nov. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

Miért is nem vagyok meglepődve.

A prostik legalább járnak szűrésre.

2020. nov. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Idézet a cikkből:

Két szexuális úton átadható betegségre ... vonatkozó fertőzöttségi arány mintegy 10 százalék volt az átlagos heteroszexuális embereknél ... és 10,4 százalék a swingereknél.

Ez azért hibahatáron belül van.


Másrészt nincs abban semmi meglepő, hogy minél többször minél több különböző emberrel dugsz, annál nagyobb a valószínűsége, hogy összeszedsz valamit. Ezt gondolkodni képes ember nem szokta tagadni.

2020. nov. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

Hegyekben áll minden szobában az óvszer, akinek van egy csepp esze az használja is. Amúgy íratlan szabály a használata.

Érdekes statisztika... megállapítja hogy a nem swingerező lakosság körében 10% a swingerbe is járók körében meg 10,4% húúúúú micsoda eltérés :) erre mondják hogy statisztikai hibán belül van. Hamarabb szed össze valamit valaki aki 3 havonta gumi nélkül cserélgeti a partnereit, mint aki swingerben havi 10 partnerrel van, de minddel csak óvszerrel.

Megjegyzem a swingerbe eleve egy alap szexuális kultúrával jönnek az emberek, a magas belépő szűri is a közönséget.

2020. nov. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Pont hogy a sok zsuga fedi el a sok mocskot.
2020. nov. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
14%
Mert a farkukkal gondolkoznak.
2020. nov. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
Magyarul a fertőzöttségi arány ugyanannyi mint az átlag embereknél? (10% vs 10,4%) Rendben, köszönjük az infot:D ülj le egyes
2020. nov. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Búvóhely Zenta ***** válasza:
Aki komolyan jár swingerezni az jár STD szőrésre is...
2023. ápr. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!