Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az az ember (elsősorban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az az ember (elsősorban férfiakra gondolok) válik szubmisszívvá akinek nagyfokú szeretethiánya van?

Figyelt kérdés

Pl rossz volt a viszonya a szüleivel gyerekként, elhanyagolták, szülei veszekedtek stb...

Most felnőttként meg pincsikutyaként már bármire hajlandó lenne, hogy kapjon egy kis törődést, ami gyerekkorából kimaradt



2020. nov. 5. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem is régen nagyon erős szeretet hiányom volt, a szüleim azt mondták, hogy "nem vagyok jó semmire", mégis pont emiatt, hogy én hittem magamban és magamra számíthattam, domináns lettem, én irányítottam a dolgaimat, másokat is és ilyen irányban fejlődtem
2020. nov. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem régen szeretethiányom volt, de már túlléptem rajta. Rossz volt a kapcsolatom a szüleimmel és nem is igazán törődtek velem. Nem kaptam különösebben szeretet sem, szóval ezek a dolgok rám igazak.


Viszont a kérdés többi része nem. Inkább azt mondanám, hogy nem tudom kezelni a szeretetett és nem tudom, hogy mikor őszinte és mikor nem.


Azt nem lehet visszahozni ami kimaradt.


Szóval rám nem igaz a szub szerep, bár talán akkor az voltam amikor mélyen voltam nagyon.


F

2020. nov. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen, hanem a szülei nagy elvárások elé állították, és ő introvertáltként ezeknek mindenáron meg akart felelni.
2020. nov. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem. Sok férfi, akik vezető pozícióban dolgoznak, nagy felelősségük van vagy a munkában vagy otthon, gyakran járnak dominákhoz. Olyankor ugyanis végre nem nekik kell uralkodni, úgymond. Nem feltétlen a rossz gyerekkor vagy trauma által, ezeknél a szadizmus a gyakoribb, mert úgy érzik, hogy bosszút állnak a saját elszenvedett kínjaikért, ha terrorizálnak másokat. Szerintem.
2020. nov. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem szar gyerekkorom volt és mazochista lettem
2020. nov. 5. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!