Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ki milyen testhelyzetb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevin_Wendell_Crumb kérdése:

Lányok! Ki milyen testhelyzetben szokott masztizni? Aki vibrivel vagy dildoval csinálja, csak punciba vagy popsiba is megy?

Figyelt kérdés

Érdekel lányok, hogy háton, hason fekve, guffolva, térdelve, háton fekve a lábak felemelve nagy terpeszben, ülve és csak hátra dőlve?!

Ki, hogy szeret masztizni?!


Életkort is írjátok legyszi!

Köszönöm a válaszokat!


29/F



2020. nov. 6. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hanyatt fekve, néha felhúzott, néha kinyújtott lábbal. (Csak csiklóval masztizok.)
2020. nov. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hanyatt
2020. nov. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az sem normális aki ugyanazt a dildót dugja hol p.nciba hol análba - utóbbira külön játékszert illik tartani. Ja amúgy a nők többsége szimplán háton fekve, nem csinálnak maszturbációhoz külön sportot a pózokból. Te sem kézenállva vered hanem ahogy kényelmes nem igaz?
2020. nov. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát pont ma próbáltam máshogy. Eddig hanyatt, majd térdelve és most előlre hajoltam és úgy... Na az nagyon fincsi volt. Dildó plusz csiklóizgatás kézzel...

40+

2020. nov. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nos általában hátra dőlve, terpeszben, lábak kicsit behajlitva, térdek alá párna, hogy a lábakat se kelljen tartani, kis olaj... És awh.. Mehet a faszverés... Viszont néha térden hátra dőlve, a sarkamra ülve, néha négykézláb egy kézen támaszkodva, egyikkel verve de van rá alkalom amikor hason fekve, egy párna a cipőm alá, farkam hátra hajtva és előre hátra mozgok a párnán, a makkomat ingerelve...

Én sem azt kérdeztem, hogy fejen állva masztiznak e a csajok....

2020. nov. 6. 19:27
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Többnyire háton csak punciba 41N
2020. nov. 7. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Többnyire háton de néha hason. Csak a kezemet szoktam használni

20N

2020. nov. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lányok valaki beszélgetni?
2020. nov. 10. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!