Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az itt hogy ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az itt hogy ha egy srác intim képet akar kérni, akkor egyből lehurrogják a nők? Szerintem ez gyerekes prűd viselkedés, mintha felnőtt emberként nem lenne jogunk a szexualitás megéléséhez.

Figyelt kérdés
2020. nov. 7. 13:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Én soha nem hurrogtam le emiatt senkit, max ha neki nem akartam küldeni akkor nem küldtem!
2020. nov. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
90%
Bocsi, hogy csak a szerelmemnek szeretném megmutatni a testem, igazi PrűdKirálynő vagyok.
2020. nov. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
92%
Akkor most én kérjek bocsánatot, amiért nem küldök idegeneknek intimképet? Ezek szerint te így éled meg a szexualitást? Szánalmas!
2020. nov. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
100%
Nem tehetek róla de nem érdekel idegen pasik farka.
2020. nov. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem értem. Hogy tele van az internet Atól Z ig a leg perverzebb legálisan letölthető képekkel.

Akkor miért kell itt nyavajogni?

2020. nov. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
13%
Mert annyi esze nincs. Azonkívül az a “nő” aki küld képet, valójában nem is nő és netről letöltött képet küld.
2020. nov. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Noren1989 ***** válasza:
11%
Én simàn küldök neked, cukkifijú!
2020. nov. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát én igenis kiakadok, ha valak iegy farok képpek kezd, vagy lekurváz mert nem küldök magamról. Szerintem ez a gyerekes viselkedés, nem küldnés akkor jö na brühü, hogy nem élheted ki magad szexuálisa. Akkor keress képeket, tele van az egész internet velük, ja hogy ahhoz be kéne írni a googleba? Jajj mik vannak
2020. nov. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tekintsd prűdnek azokat a nőket akiket nem érdekel hogy egy vadidegen a képeire akar recskázni. Az ő szemükben meg az a gyerekes aki ismerkedés helyett csak hokizni akar.
2020. nov. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
83%
Gondolom szerinted a nemi erőszak sem bűn, elvégre meg kell élni valahogyan a szexualitást.
2020. nov. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!