Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A kövér férfiak miért akarnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kövér férfiak miért akarnak vékony nőkkel szexelni?

Figyelt kérdés
Hogyan illenének össze? Szerintem még egy kövér nőnek is nehéz beletörődnie, hogy kövér a férfi és nem erős.
2020. nov. 7. 17:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%

Milyen hülyeség az, hogy egy kövér férfi nem erős? :D

Meg eleve az, hogy kövérség alapján vizsgálod ezt az egészet. A szexualitás vonzalmon múlik, és egyéni ízlésen :D

2020. nov. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy kövér ember is lehet erős.


De tény, hogy van egy olyan réteg aki legalább 40+-os, anyjával él, 90 kiló fölött van (és nem magasság miatt), még soha nem csókolózott, gyári vagy kétkezi munkás és csakis a fiatal, vékony, nagy mellű és nagy seggű, magassarkúmániás nőkre bír csak masztizni és mással nem is állna le.

2020. nov. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

A partnerem 45kg én 105kg...nem vagyok épp sportos de talán kövér sem,arányaiban tényleg pocakos vagyok...

Valószínűleg ez valami általad kreált nézet mert eddig nem találkoztam hasonlóval:)

2020. nov. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Amiért a vékony nők kigyúrt férfiakkal.
2020. nov. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
és Bud Spencer-el mi a helyzet? :)
2020. nov. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mert egy kövér ember szex közben jobban hozzáfér egy vékonyhoz. Két kövér nehezen tud szexelni. Sok kövér nő is vékonyabb pasival jár.


Én 105 kg vagyok, pasim 85.

2020. nov. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
A világ legerősebb emberei nagyrészt kövérek is. Lásd Eddie Hall(bár most befejezte az erősember karrierjét, és lefogyott) vagy sok más strongman versenyző.
2020. nov. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A kérdést - gondolom én - inkább úgy kéne értelmezni, hogy egy ronda ember miért akar egy szép nővel szexelni. Magyarul azt kérdezed, hogy egy rondának miért tetszik a szép. Most ezt tényleg válaszoljam meg? :D
2020. nov. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mert ők is férfiak, és minden férfi vékony nőt akar.
2020. nov. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

lehet erős pl fekete laci azért nem gyenge hé


amúgy nem minden férfi akar vékonyat én pl nem akarok nem jönnek be

ideál duci de nem egy bálna ami nálam ilyen 150-től kezdődik

ami jó az 70-től 120-130 ig miért írtam le hát tudja a fene sok időm van

2020. dec. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!