Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok, a szexchat milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, a szexchat milyen feltetelekkel mehet nalatok?

Figyelt kérdés
Mikor mentek bele?

2020. nov. 8. 00:23
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Legyen jó fej, és jól felizgasson.
2020. nov. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Emberfüggő, hogy bele megyek-e.
2020. nov. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
A magukat nőnek kiadó melegeknél a feltétel hogy farokképet tudjon kicsalni tőled, igazi nővel meg... hát ja, van aki csinálja, de 100-ból 99 nem (de lehet még kevesebb).
2020. nov. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát én már volt, hogy belementem, szerintem egy egész izgató kis sztorit dobtam össze, majd azt kaptam válaszul, hogy “ahh ez jó volt, már el is élveztem. Én téged meg jól kinyalnálak”, de ő legalább válaszolt😂

Szóval nálam fontos, hogy szépen írjon. Nem úgy értem, hogy nice sztori legyen, szimplán fejezze ki magát izgatóan és érthetően.

2020. nov. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%
Remélem nem maszturbálta szét magát még minden leányzó!? Mert ha még bizsereg odalenn a puncitok , akkor bizony szépen , határozottan nyúlnék a melleidhez , bele a tenyerembe . Ettől szuszogva rám nézel és már csókolozva fogdoslak , tapizlak egyre mohobban.... folytatást priviben , ha kéred
2020. nov. 8. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Én hamar belemegyek, feltéve ha az illető nem írt rám korábban 999999999999-szer másik válaszaim kapcsán ugyan azzal a hülye szövegel! :)
2020. nov. 8. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
29%
Soha semolyen feltetelek között. Ezt csak a pasik élvezik. Olyan lélektelen.
2020. nov. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha tényleg látok benne fantáziát. Ez sajnos nagyon ritka.


Másfelől pedig tényleg kiábrándító amiről a 6-os is ír. Van aki kifejezetten úgy kezdi a szövegét, hogy “én soha senkire se szoktam írni de most annyira felkeltetted a kíváncsiságom” és több levelem is így kezdődik :D

2020. nov. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8 nem is értem, hogy egyesek miért tagadják le, hogy szoktak privátban is beszélgetni. Néha én is ott válaszolok egy-egy kérdésre is, mert tudom, hogy hosszabb beszélgetés lesz, mire a végére jutunk egy-egy dolognak.


Vagy épp valamelyik hozzászóló válasza tetszik, ami miatt felmerül bennem egy kérdés, és nem mindig a közösbe teszem fel, hogy ne offoljuk szét az egészet. :D


Viszont én úgy vettem észre, hogy a nőknél sincsenek túl sokan, akinek jó a fantáziája ilyen téren.

2020. nov. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!