Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehetne a lehető...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne a lehető legolcsóbban összehozni a RENDSZERES szexuális életet?

Figyelt kérdés

A prostituált nem opció. Relatíve drága azért az 1 órácskáért, nagyon mű és mesterkélt az egész, a legtöbb gyűlöli a szexet, a kuncsaftot és az egész világot és a hideg kirázza az embert a megjátszós nőktől...


Valami olyan megoldás lenne jó, ami a normál nő és a fizetős nő közötti határmezsgyén van. A nő is kapna valamit ami egyfajta win-win üzleti szituációt eredményez, lehet házimunka, fűnyírás, gyerekre vigyázás, idősgondozás, amire neki szüksége lenne és ha neki is piaci alapon kellene készpénzzel fizetni érte rosszabbul járna, mintha közvetlenül barterbe menne a dolog.


Plusz a szexet is élvezné és oda lenne figyelve rá, így nem az lenne, hogy ő kizárólag csak ad (a pénzért) én meg csak kapok (a pénzért) és a legjobb az lenne, ha csak a pénzt adnám és nem rabolnám az idejét. Hanem mindketten kölcsönösen jól éreznénk magunkat a szex során.


Hol lehetne ilyen nőt találni?



2020. nov. 8. 05:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
56%
Én a barátommal már több éve úgy vagyok együtt, hogy én szeretem a szép ruhákat, a csillogást amit meg is kapok tőle, bármit, cserébe ő kap egy szép kis csajszit aki kedve szerint kettyinthet meg és még csak fapofát se vágok hozzá, mert mindig annyira örülök a dolgoknak amiket kapok tőle, hogy már szinte én mászok rá, hogy szexeljünk! :)
2020. nov. 8. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
30%

1-es voltam, még kiegészíteném:

Nyilván ebből normális kapcsolatom nem lesz, de ha megtalálom azt a személyt, akkor felhagyok mindennel ezzel a sráccal kapcsolatban!

2020. nov. 8. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 menta34 ***** válasza:
81%
A klasszikus barátnő tartással mi a gond? :)
2020. nov. 8. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
45%
3# hát így több mint tíz év távlati részét nézem nem feltétlenül jössz ki azzal sem olcsóbbra. És még a szex sem garantált. 😂
2020. nov. 8. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 menta34 ***** válasza:
93%
#4 Ez a nem olcsó annyira szar duma szerintem :) Már csak az a szánalmasabb ha valaki össze is adja mit költött a barátnőjére. Csak azt felejtik el, hogy amikor 10 ezer egy vacsora, abból csak 3000 volt a barátnő salátája meg mentes vize, a többi az ő steak-je meg sörei :)
2020. nov. 8. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
16%
#5 szerintem a poén és irónia szarkazmus kifejezéseket értelmezd és olvass utána. Nah ez tud szánalmas lenni nem haragudj
2020. nov. 8. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 menta34 ***** válasza:
90%
#6 most durcizol? érzékeny pontra léptem? szóval te összeadod a költéseket? :)) Ha nem dicsekedsz vele nem gáz, csak akkor lesz szánalmas ha előhozod :))
2020. nov. 8. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát a sikerdíjas kamukérdéseiddel biztos nem :/
2020. nov. 8. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
#6 most meg vagy sértődve? Igazat mondtam mi? Nem érted sem a viccet illetve fogalmad sincs még messziről sem, sem az iróniával sem pedig a szarkazmusról. Köszönő viszonyban sem vagytok ezek szerint. Noha nem. Baj ne erőltesd a megmagyarázni.... 🤭🤷‍♀️
2020. nov. 8. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
82%
#6 egyre jobban csak elásod magad a tudatlanság mezsgyéjén. De örülök neki hogy én és még nagyon sok ember tud mosolyogni és nevetni. Nem olyan megkeseredett mint te....
2020. nov. 8. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!