Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » SOS! Anál szex után folyamatos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Anál szex után folyamatos szellentési inger, folyás. Ez normális?

Figyelt kérdés
A barátom tegnap először a fenekembe élvezett. Azóta egész éjjel szellentési ingerem volt és néha jött is levegő és folyást tapasztaltam. Normális, hogy ennyi ideig folyik vagy már fel kellett volna szívódnia? A szellentési inger az lehet hogy a sperma miatt van?
2020. nov. 8. 12:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Nem szívódik ott fel, annak bizony ki kell folynia. Az inger meg a beszorított levegőtől van. Ez így minden rendben van, ne aggódj!
2020. nov. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
Nem attól van, a bélgázok az emésztőrendszeredben keletkeznek nem a végbéltraktusban. S nem szívódik fel, a végbél folyadékfelvételi képessége minimális, úgyhogy amíg ki nem folyik addig szépen ottmarad.
2020. nov. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%

Az anális szex sem normális.

A következményei miért lennének azok?

2020. nov. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Nyugi, nincs semmi baj veled. Normális minden.
2020. nov. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
46%

Anál után rögtön menj ki a wc-re


Egykori barátnőm mindig ezt csinálta, ahogy beleélveztem a fenekébe kihuztam már ment WC-re utána sose fájt neki meg egyéb panaszai se voltak

2020. nov. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
36%
#3-al értek egyet. Az a lyuk másra való...
2020. nov. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%
Anál után normális, de ne aggódj maximum 1-2 napon belül ismét összehúzódnak az izmok és eltűnnek ezek a panaszok is.
2020. nov. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%
Nekem is ugyanez, telemegy levegővel, főleg ha pucsitok. Semmi baj nincs, elmész wc-re és ennyi semmi bajod.
2020. nov. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Wcn nyomd ki, teljesen normalis. Ha elvezted, csak igy tovább.

Aki azt mondha ez nem arra való, annak mondanám, hogy végülis a kéz és a száj sem. Nagyon szegenyes a szexualis reoertoárotok és rengeteg mindenből kimaradtok ilyen hozzáállással.

2020. nov. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Próbáltam kinyomni, de nem jött akkor semmi szinte. Se a levegő, se a sperma. Viszont délutánra megszabadultam az ingertől, mert sikerült nagy dolgot végezni és távozott a levegő is. Azóta elmúlt.

Kutya pózban csináltuk végig, lehet akkor ment be sok levegő mert volt mikor ki-be rakosgatta a péniszét.

2020. nov. 8. 18:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!