Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Magyarországon élnek olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon élnek olyan idősebb/érett hölgyek(30 év felett) akik 18 év körüli partnerre vágynak?Ha igen , akkor hol lehet velük találkozni?

Figyelt kérdés
Hölgyek ti ismerkednétek nálatok jóval fiatalabb pasival?

2020. nov. 8. 12:48
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Ez nem ilyen egyszerű, inkább kifejtem részletesebben
29 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
47%
Erre kíváncsi vagyok én is
2020. nov. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Én már ismerkedtem fiatalabb sráccal, de ha leidősözöl egy 30 éves nőt, eleve vesztes helyzetben vagy.
2020. nov. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
76%
Igen, vannak ilyen nők, de nincs a homlokukra írva és olyan hely sincs ahol az van kiírva a bejárat felé "30 év feletti nők várnak bent fiatal fiúkat azonnal dugni". Mielőtt kérdeznéd hogy kell velük ismerkedni - ugyanúgy mint bármilyen más nővel. A Retropolisban elég sok milf jár (nem most, majd a járvány után) de ott sem fogják sikítva rávetni magukat senkire. A b) verzió swinger, ha normálisan viselkedsz akkor be tudsz szállni többesekbe.
2020. nov. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Nem idősöztem le csak úgy értettem, hogy idősebb nálam
2020. nov. 8. 12:56
 5/23 anonim ***** válasza:
83%
Nem kell kisfiu 31N
2020. nov. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csak az a baj, sok 18 éves még éretlen. Erre nagyjából 3-4 éve jöttem rá, azóta én is inkább 20-21 éves kort keresem
2020. nov. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

4. Legalább olvasd vissza hogy mit írtál.

" Magyarországon élnek olyan idősebb/érett hölgyek(30 év felett) "

2020. nov. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Hat koma egy 30 éves nő bizony messze nem idősebb. Az csak annyi h épp nem csitri jóformán. Finom a test és már van esze.
2020. nov. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt is rá példa. Korához képest érett 18 évessel ugyan csak egyszer ismerkedtem meg eddig, de a huszonévesek között elég sok van, akik meglepően komolyak és érettek.
2020. nov. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 thomas01 ***** válasza:
55%

Én jóval idősebb vagyok 18-nál, de még mindig az érettebb hölgyeket keresem!!


Ismerkedj velük egyszerűen. Esetleg egy társkeresőn is próbálkozhatsz. Vesztenivalód nincs. :)

Idén már nem biztos, hogy nyitva lesz bármelyik szórakozóhely is.


Ha nem úgy viselkedsz, mint a korodbeliek, akkor lehet van esélyed. De majd ők megmondják. :)

2020. nov. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!