Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Izgatott már fel valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izgatott már fel valaki szexuálisan teljesen véletlenül? Hogy történt?

Figyelt kérdés

2020. nov. 8. 13:34
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Semmi extra, volt egy férfi, aki a haveri körével jött össze munka után, és kutyasétáltatás közben mindig összefutottunk. Úgy tudott nézni és mosolyogni hogy majd’ leesett a bugyim. (De persze ezt nem mutattam és nem is vallanám be soha). Az a típus volt aki ha a szemedbe nézett, úgy érezted hogy mindenedet látja. Még a gondolataidat is.

Na őt nehéz lesz elfelejtenem, nem azért mert bármi történt köztünk, hanem az érzés amit tulajdonképpen a “semmivel” ki tudott váltani belőlem.

2020. nov. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tessék?
2020. nov. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1-es vagyok, bocs, én így értelmeztem a kérdést. :D

Nincs kizárva hogy a kérdező nem ilyenre volt kíváncsi. Akkor sorry, ne olvassátok el:)

2020. nov. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Pont ilyenekre gondoltam. Amikor valaki csinál valamit és egyszer csak azt veszed észre hogy áll a sátor vagy nedvesedsz.
2020. nov. 8. 14:01
 5/8 anonim ***** válasza:

Sajnos engem szándékosan (élőben) csak egy ember akart felizgatni eddig, szóval a legtöbb felizgulásom ilyen volt.

Ha feszült a karjuk, vagy jóképűek voltak, vagy mély volt a hangjuk, vagy nevettek vagy nyújtózkodtak, vagy felsóhajtottak akkor elég feszülten mentem haza, de egyszer munkahelyen is segítenem kellett magamon.

2020. nov. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1* fogdokihoz mentem, és az asszisztensnő kijött az előtérben lévő újságokat pakolni, és a hátsója nagyon felém nézett a közelemben, amikor lehajolt.

Más esetben nem tud a másik róla, de ha a nő a mezítlábas papucsában a lábával játszik, az is nehéz percek számomra...

2020. nov. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Buszon, kb. fél méterre tőlem állt egy hihetetlenül gyönyörű, dögös csaj, ráadásul nyár, tehát viszonylag kevésbé felöltözve, villantós dekoltázs, még az illata is olyan nagyon szexi volt. Már alapból nagyon izgató volt a közelsége, de ahogy a kezével fogta maga előtt a kapaszkodó rudat, kajak elkezdtem arról fantáziálni, hogy milyen jól kézimunkázna, és rohadtul beindultam.
2020. nov. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Fiatal koromban többször is. Elég volt ránézni, összenézni egy nővel,és már bezsongtam.

Megtörtént ennek a fordítottja is, éreztem, hogy néz valaki a buszon, szembenéztem vele, és láttam, hogy elhomályosult a tekintete.Szerencsére,nem voltam gyáva, megszólítottam, és pár nap múlva találkoztunk.A többi már csak jó emlék ..........

2020. nov. 9. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!