Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mekkora esély van olyan nőt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora esély van olyan nőt találni, aki az intimitást szereti és igényli, de szex nélkül is elvan vagy elég neki csak az orális szex, behatolásra pedig egy dildó vagy vibrátor?

Figyelt kérdés
Kis méretem van, ezért mindenképp hiányérzete lenne, ezért egy "átlagos" nőnél ez nem lenne jó, hiszen igényli a rendszeres szexet. A "nem a méret számít" és társai hülyeségek nem érdekelnek, mindenki tudja, hogy nem igaz, csak itt divat ezt hangoztatni. Az érdekel, hogy vajon mennyire ritka az ilyen nő?

2020. nov. 8. 17:17
 1/5 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy nem nagyon van ilyen. Na mindegy, egy próbát megért.
2020. nov. 8. 19:28
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ott van egy hús-vér férfi a farkával együtt, akkor biztos nem a segédeszközt fogom választani. Még kis méret eseténél sem. Esetleg ha 10cm alatt van és hozzá valóban extra vékony, akkor gondba esnék, hogy melyik is legyen.
2020. nov. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
10-12cm még belefér?
2020. nov. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem személy szerint nagyon izgatnak a segédeszközök, néha még jobban, mint egy valódi farok. Szóval benne lennék.
2020. nov. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes válaszok
2020. dec. 5. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!