Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ti lefeküdnétek/le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti lefeküdnétek/le tudnátok feküdni egy olyan lánnyal aki nem tetszik nektek?

Figyelt kérdés
Tehát annyira nem tetszik, hogy mások előtt nem vállalnátok fel mint barátnőtöket, meg nyilvános helyen nem is mutatkoznátok vele. Mert én lányként nem bírnám elviselni egy olyan férfitól azt se hogy simogasson. Férfiaknál ez, hogy működik? Meg ha valaki akinek erre igen a válasza, az miben nyilvánulna meg? Szóval, hogy viselkednétek a lánnyal ilyen esetben szex előtt, közben, után?

2020. nov. 8. 18:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

akivel nem találkoznék nyilvános helyen, vagy keveset mutatkoznék az max azért, mert kapcsolatban van és nem akarnám, hogy lebukjon


voltam NAGYON telt lánnyal, vele volt mozi, beszélgetések is, nem szégyelltem, ha valakit ennyire sem vállalnék fel, akkor tuti nem is szexelnék vele


F

2020. nov. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nemtudtam pedig több is lehetett volna

20/f

2020. nov. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
Fiatal, szarházi skalpvadász koromban megtettem. Egyszer. Soha többet.
2020. nov. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
#3 mert mi történt?
2020. nov. 8. 18:30
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha mégis bejön benne valami, megdugom.
2020. nov. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Hogy érted azt, hogy nem tetszik?

Mert nálam 3 fokozat van:

tetszik, nem tetszik, undorodok tőle.

Szóval a nem tetszik az olyan semleges. Egy ilyennel még simán le tudnék feküdni, volt is példa ilyenre bőven az életem során.

De olyannal, akitől undorodok, nyilván nem tudnék.

Max. ha sokat fizetnének érte, akkor egy viagrával megoldanám :D

2020. nov. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
#6 direkt kifejtettem, hogy milyen szintű az a nem tetszik. "nem vállalnád fel mint barátnődet, nem mutatkoznál vele nyilvánosan"
2020. nov. 8. 18:35
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha ápolt igen.
2020. nov. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Pont a nyáron volt egy ilyenem. Túlsúlyos, elhízott csaj, de jólesett flörtölni vele. De az a fajta, akit szégyellnék otthon, és a haveroknak is bemutatni. Mivel nekem is szexhiányom volt, így rászántam magam, nem undorodtam tőle. De csodák nincsenek: 2szer egymás után csődöt mondtam, nem állt fel rá a farkam. Csak harmadik próbálkozásra tudtam megdugni. 24f
2020. nov. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen, de pl. egy talpmasszázst kapna.
2020. nov. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!