Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az úristen jó a lábfétisben? L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az úristen jó a lábfétisben? L

Figyelt kérdés
Fúj! Fúj! Fúj és fúj! Miért jó a lábát nyalogati szagolgatni egy lánynak? Ez annyira beteg! És miért van ennyi beteg férfi?? Miért nem elég, hogy szép a lány? És a punci?
2020. nov. 8. 20:08
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
93%
Kinek ez kell, kinek az. ¯\_(ツ)_/¯
2020. nov. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
92%

Remélem, ha valaha fog szeretni egy lány elfogadja a lábfétisem.


F

2020. nov. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
84%
Én inkább puncit nyalogatnèk 😅
2020. nov. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
76%
nekem alapból nincs bajom a fétisekkel, elég beteg vágyakkal sem, de az itteni kérdések, válaszok miatt a lábfétis lenne ami miatt azonnal kidobnám a partnert
2020. nov. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
2 Ne haragudj a kirohanásért. Remélem én is h lesz párod, aki elfogadja csak tőlem ez annnnnnyyyyyirraaaaaaaa meszsszeeeee áll hogy az valami hihetetlen.
2020. nov. 8. 20:17
 6/36 anonim ***** válasza:
84%

Ez oké, csak ezért tök felesleges kiírni egy kérdést.

Tőlem is messze áll, mégsem kérdezem meg.

2020. nov. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
89%

Biztos vagyok benne, hogy fogalmad sincs róla, hogy miről szól a dolog. Ez az egyetlen olyan dolog amire tényleg őszintén vágyom ami talán nem része a hagyományos szexnek. Én nem igénylek anált, nem igénylek mélytorkot, nem igénylek hármas szexet sem. Az egyetlen dolog amire szükségem van, hogy igazán boldog lehessek valakivel. Nem szándékosan lett lábfétisem, nem én akartam. Nem zaklatok vele lányokat sem, de mindennap gondolok rá. Így ha valakit nagyon szeretnék akkor nyilván vele szeretném megélni azt amire így vágyom.


#2-es voltam

2020. nov. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
35%
Kb annyi mint a büdös láb szagolgatásának
2020. nov. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
#7 Inkább dugjanak seggbe mint a lábfétis. Nekem kevésbé gusztustalan.
2020. nov. 8. 20:24
 10/36 anonim ***** válasza:
79%
Én sem értem mi a jó benne. De ha valaki ezt szereti hát tegye.
2020. nov. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!