Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A Tinder hogy működik! Lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Tinder hogy működik! Lehet arra használni, hogy bemérjem, hogy mennyire vagyok vonzó a nők számára?

Figyelt kérdés

Tehát ha pasiként felteszek oda képet, akkor következtethetek arról valamire, hogy hány lány/nő húz jobbra?


Például ha nulla, akkor szexuálisan egyáltalán nem vagyok vonzó, ha néhány akkor nem igazán, ha sok akkor meg az vagyok?


Vagy valami miatt nem lehet belőle reális képet levonni erről?



2020. nov. 8. 21:22
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem ez nem jo kozvelemenykutatasi forma:D miert nem az utcan mosolyogsz ra valakire es nezed meg a reakcioit. Felejtsuk mar el ezt a jobbra balra huzogatast annyira kiabrandito
2020. nov. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom te hogy vagy vele, de tudtommal a nők több száz jobbrahúzást kapnak naponta. Szóval elsősorban azokból válogatnak, azokat húzzák jobbra avagy balra. Így gyakorlatilag te mindenkit jobbra kéne húzz hogy észrevegyenek, szerintem a legtöbben nem kell a random generálót használják, hanem csak azt nézzék őket ki húzta jobbra.


BTW, a szexuálisan nem vagy vonzó rész szintén nem lesz oké. Lehet valaki aranyosnak, viccesnek fog látni, azaz szimpátiát érez irántad mint férfi, és mint társ iránt. Nem feltétlenül szexuális vágyat.

2020. nov. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Mert az utcán annak van következménye, amivel szembesülni kell és ha 1-2 csaj összetöri az önbizalmam, lehet hogy soha nem tudok csajozni.


Eddig egyszer sem mertem odamenni élőben, egy csajhoz sem...


Sőt 3-4 csaj kezdeményezett nálam, egy picit flörtöltem velük, de aztán elszöktem.


Jó lenne tudni valahonnan hogy mennyire is vagyok vonzó külsőre...

2020. nov. 8. 21:29
 4/9 anonim ***** válasza:
72%

"Sőt 3-4 csaj kezdeményezett nálam, egy picit flörtöltem velük, de aztán elszöktem."

Akkor minden hiába.

2020. nov. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerinted a neten is fogsz szexelni? Sokszor a képek nem is hozzák a valóságot. Találkoztam már olyan lánnyal, hogy te jó ég mit néztem én. Nem számolva azt is, hogy vannak akik ösztönösen sorba húznak jobbra valakit. Jobbra húzással nem lesz beszélgetés. Nincs mérvadója a tindernek.
2020. nov. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem a neten fogok, de lehet hogy magabiztosabb leszek.


Amúgy 1 órája fizettem elő.

Azóta 7 fiú és 9 lány likeolt.


Ez jónak számít?

2020. nov. 8. 22:57
 7/9 anonim ***** válasza:
A 7 fiú? Nekik biztos:)
2020. nov. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Én amúgy hetero vagyok.

De azért valahol még ez is jóérzés...

2020. nov. 8. 23:12
 9/9 anonim ***** válasza:

Ja hogy elmenekültél... azt vártad a csajok fussanak utánad lécci-lécci dugjál már meg, had legyek a csajod? Kb. mint amikor a csatár az üres kapu előtt 5 méterrel lepasszolja a labdát mert fél hogy mi van ha mellérúgja. Más örülni fog a lasztinak és be is rúgták helyetted a gólt pupák!


Amúgy a kérdésedre visszatérve, ahogy a #2-es írta, nem random nézelődnek a nők hanem annak a több száz pasinak a listáját nézik akik jobbra húzták őket. A neten amúgy sem téged, s nem is szexuálisan minősítenek csak a képet amit feltöltöttél.

2020. nov. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!