Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetek-e így terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek-e így terhes?

Figyelt kérdés

Tegnap találkoztam a barátommal. Mivel már hosszabb ideje együtt vagyunk, ezért úgy gondoltuk, hogy lehetne valami.

Szüleim tudta nélkül egy lakásban voltunk. Kézzel segítettem neki, majd szájjal is csináltam. Lényegében e két módon elégítettem ki őt felvaltva.


Elélveznie nem sikerült mert szerintem ő is zavarban volt és mondogatta mindig, hogy had segítsen ő is. Cseréltünk és ő elégített ki orálisan engem. Utánna kézzel próbált. Nem volt sok időnk úgyhogy egyikonknek se sikerült elelveznie inkább csak probalgattuk. Ő a huvelyembe csak az ujját tette be. Viszont egyszer én is benyultam magamnak kicsit.


Lehetséges hogy ha a nyálas/akár elovalladekos ujjamat odatettem akkor terhes vagyok? Közben csokoloztunk is, így a számról nem kerülhetett át a szájára majd amikor engem elégített ki akkor a huvelyembe?


Lehet, hogy nevetve olvasod ezt, de mivel ez az első alkalmam és még 20 éves alatt vagyok ezért parázok, félek hogy terhes vagyok. A menzeszem múlt héten volt szóval egész hónapban paraznom kell emiatt.


Előváladéktól mennyi az esélye hogy teherbe esek?


Kérlek ha válaszolsz, akkor ne lekezelően tedd azt, hanem gondolj bele hogy mennyire félek most. '°-°



2020. nov. 8. 23:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia :)

Így nem lehetséges, hogy teherbe ess :)

Az előváladéktól minimális esély rá, de attól, hogy esetleg az ujjadon maradt egy kicsi, attól még kevesebb, sőt szerintem lehetetlen :)

Ne aggódj feleslegesen, mert a sok idegeskedés miatt a következő mensi késhet ami miatt még idegesebb leszel

Ha esetleg nagyon de nagyon paráznál akkor 2 hét múlva csinálj egy tesztet hogy megnyugodj, de teljesen felesleges :)

2020. nov. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%

"Lehet, hogy nevetve olvasod ezt" https://www.youtube.com/watch?v=HNGXsgLRkXU


Ilyen nincs. Még egyszer mondom ILYEN NINCS. :D Ez nem valami fertőzés vagy tudom is én, hogy leszoptam valaki akkor átkerült a számra, utána ettem egy közösen egy kínait a hugommal, aki a szájába vette ugyanazt a villát majd smártolt a pasijával aki megnyalta az ujját mielőtt megujjazta így teherbe esett az hugom az én pasimtól.


Kb hasonlóan valószínű amit most leírtál. :D Ilyen a világon nincs. Ha közvetlen berakja neked akkor is 0,5% esélyed van csak teherbe esni előváladéktól. Hamarabb nyered meg a lottót szelvény nélkül vagy csap beléd a villám a strandon, minthogy terhes legyél így.

2020. nov. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, ennek így semmi esélye nincs:)

N

2020. nov. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A válasz NEM! A sperma nem alattomos hosszútávkúszó hogy "a kezem előváladékos lett, azzal megfogtam egy bögrét, amit megfogott a párom majd megtörölte a száját és nyalt és úgy felkerülhetett-e".

Ahhoz hogy teherbe ess közvetlenül a méhszájra kell kerülnie a spermiumnak - megszakításos "védekezésnél" pont ez történik (az előváladék közvetlenül kerül a méhszájra - a benne lévő spermiumokkal együtt). Kívülről egy vödör g.cit rádönthetnének nem leszel terhes.

2020. nov. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Tényleg próbálok most megnyugodni mert ha stresszelek az nagyon kihat a gyomromra, emesztesemre stb. Köszönöm a válaszokat!

2020. nov. 9. 06:14
 6/7 anonim ***** válasza:

Természetesen lehetséges, de az esélye kb 1:1000000000000.

Ha direkt az összes előváladékát beléd kente volna, még akkor sem valószínű.

2020. nov. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Teherbe lehet esni az előváladéktól, de nagyon minimális az esélye, nem valószínű, hogy terhes vagy. De legközelebb inkább vigyázzatok jobban.
2020. nov. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!