Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire nehéz szexkapcsolatot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nehéz szexkapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés

Egy 20 éves srác vagyok aki egy laza kapcsolatot keresne Budapesten: értem ez alatt, hogy nem csak szex (mozi, filmezés, összebújós esték, stb...). Sokaknak már ez "barátnőt" jelent tudom. De én nem szeretnék nap-estig senkivel se foglalkozni illetve az se kell, hogy elhitesse velem mennyire "szerelmes", meg hogy a pénzemet rabolja. Őszintén csak arra vágyom, hogy néha reggelente valakihez oda tudja bújni.


Társkereső oldalakon nem keresgélek mivel minden csaj kisugárzása olyan, hogy: tarts el, cserébe megduhatsz...


A való életben pedig rengeteg időt ölök bele a munkába így ismerkedni se van időm.



2020. nov. 9. 08:17
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Nehéz, próbáld szexpartnerkeresőken.
2020. nov. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%
Rosszlanyokon próbálkozz.
2020. nov. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

Miért, mit gondoltál, hogy majd találsz nőt ingyen k*rva kategóriàban?

Hát barátom, nem fogsz.

Minden nőért fizetni kell, ha meg akarod dugni. Ezzel most sok időt spóroltam neked.

Szívesen!

2020. nov. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%
Rosszlányokon érdemesebb próbálkozni. A legtöbb szexkapcsolatra hajlandó csaj kicsit sokra tartja magát. 50-60-70 ezreket kérnének el (nem tudom hol élnek....) szemben a hivatásosok 18-20-25 ezréhez képest. Ráadásul a hivatásosok többet is vállalnak, közvetlenebbek is és jóval odaadóbbak!
2020. nov. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha ilyet nem tudsz tinderen találni akkor lúzer vagy.
2020. nov. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Miert irjatok a rosszlanyokat? Nem prostit keres, hanem szexkapcsolatot.


Nekem kb 10 szexkapcsolatom volt a ket szingli évemben, tinderszeru appokrol, 2-3 kozeli ismeros, chat oldalakrol, egy bulibol, sot meg innen is. Altalaban havi 2-3 tali, ide-oda elmenos, alkalmankent 2-3 menet, egyutt alvos, dumalos, filmezos, aztan egy hetig nem beszelos. Ha csak egy partnered van akkor olyat keress akinek nagyobbak az igenyei, de ebben benne van a veszely hogy valaki tobbet akar majd, ezert volt inkabb tobb lazabb partnerem anno.

2020. nov. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha úgy indítasz szexkapcsolat akkor nehéz, ha úgy hogy kötetlen-laza akkor könnyebb. Az érzés amúgy sem úgy működik, hogy "na most jól szerelmes leszek" hanem kialakul menet közben. Szóval ne azt hangoztasd hogy te szexkapcsoltot keresel, hanem normál módon ismerkedj lesz ami lesz elve alapján. Amit leírtál az gyakorlatilag kapcsolat, nem attól lesz valami az hogy annak nevezik, hanem a tartalma alapján.
2020. nov. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!