Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit lehet nőként swinger...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet nőként swinger cluban élvezni aki ilyen helyre megy ?

Figyelt kérdés
2020. nov. 9. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pont ugyanazt, mint férfiként. A szexet.
2020. nov. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
a sok kiéhezett pasi csorgatja a nyálát, na őket elkerülve, 1 normálisat kifogva, vagy többet kifogva szexelni jókat
2020. nov. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a kettes írta. A figyelmet, sürgést forgást körülötted és ritkán talàlni 1-1 pasit akivel lehet mit kezdeni. Meg nekem a hangulat is tetszett, nagyon izgató még nézelődni is, plusz nagyon intenzív élmény az egész buli:) nekem izgató az, hogy fehérneműben látnak mások, meg néha pucéran pl jakuzziban. Szeretem látni, ahogy megvesznek a pasik értem:D
2020. nov. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A kötetlen, laza szexet, azt hogy 100%-ban kamumentes, adott a hely, az idő, még kaja-pia is van (ingyenes a beugró szóló nőknek), biztonságban van (aki tolakszik azt kivágják, 100x biztonságosabb mint egy vadidegenhez felmenni) stb. stb. stb.

Az hogy ezen belül ki mit szeret már egyéni preferencia kérdése. Aki a többest, vagy akár gangbanget az azt, aki csak 1:1-ben szeretne egy neki szimpatikus pasival lenni az meg bemegy egy zárható szobába, bezárja belülről az ajtót és jól érzik magukat (az zárhatóba más nem lát be, nem tud bemenni). Ja és még ráadásul buli is van :) (mármint majd Covid után) normálisabbak az emberek mint bármely random szórakozóhelyen (ami egy sima szórakozóhelyen még "belefér" azért egy swingerből már kidobják a pasit).

2020. nov. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Van kiből válogatni! Piáért még soha nem kellett fizetnem de van bőven, és nincs is jobb mint alkoholmámorban dugni hosszú órákon át akár öt pasival egymás után. Eleinte furcsa volt, hogy ennyi fasz jár bennem egy bulin, de végül is ide mindenki szexelni jön. Most már kifejezetten élvezem az egészet!
2020. nov. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Búvóhely Zenta ***** válasza:
Hát pont azt amiért odamész: a szexet :D
2023. ápr. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!