Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Honnan lehet rajtatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Honnan lehet rajtatok látni szex közben, hogy valakinek kifejezetten jó/szűk a puncija? Van amit nem tudtok visszafogni? Pl.sziszegés vagy hasonló

Figyelt kérdés

2020. nov. 9. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én halkan nyögök általában, meg a tempót gyorsítom ha jó.
2020. nov. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Ezt inkább fogalmazd meg még egyszer 🤔
2020. nov. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Hosszasan nyögéseket és morgásokat hallatok, ahhhh, fuhhhh, mmmmmm stb., és ezeket néha megszakítom szöveges tartalommal: „Fú, de k_rva jó a kis pinád.” „Imádom a szűk kis puncid.”

Amúgy én inkább lassítok, és lassabb, elnyújtott ki-be vagy körkörös mozdulatokkal élvezem ki a hüvelyt. Nagy bukszában köpülök inkább, ott kell ütvefúróként dolgozni, mert nem fog olyan szorosan, és azt kompenzálni kell.

2020. nov. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak élvezem, biztosan látni!

F

2020. nov. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A magömlésem. Azt nem tudom visszafogni, ha nagyon szűk a csaj.
2020. nov. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak azt szokták szeretni hogy szűk, hanem menynire forró és mennyire nedves is. És az izgatja őket legjobban ha látják, hogy te élvezed, mert attól iszonyat macsónak érzik magukat xD
2020. nov. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nagyon szűk, akkor többször megállok. Volt hogy annyira volt szűk, hogy szinte fájt. Első alkalommal 1 percig sem bírtam. Annyira szűk volt, és annyira jó alakja volt a csajnak.
2021. jan. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!