Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit javasoltok első alkalomra?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit javasoltok első alkalomra?Engedjem gumi nélkül vagy nem?A barátom minden áron gumi nélkül akarja.Állítólag ha felkerül a gumi akkor lelankad. Mi lehetne a megoldás,hogy mindkettőnknek jó legyen?

Figyelt kérdés
2020. nov. 9. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem védekeztek máshogy akkor gumi
2020. nov. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Első alkalommal is teherbe tudsz esni gumi nélkül.

A barátodtól nem tudom mit vársz hosszú távon ha ennyit nem képes megtenni. Rinyál.


Megoldás lehet a fogamzáságáltó is, de annak tucatnyi mellékhatása lehet, talán ennyi kapcsolat elején nem is kéne erőltetni. Másfelől én visszagondolva az első alkalmamra, szükségem volt a koton síkosságára, bármennyire is voltam nedves. Ha a párodat a gumi lelankassza, akkor lehet a síkosító is le fogja.

2020. nov. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mit javaslok? Szakítást. Ez egy igazi tapló önző gyerek. Mi az hogy mindenáron gumi nélkül?? Ráadásul első szexnél? Persze az nem zavarná ha nem tudnád elengedni magad, mert végig izgulnál hogy nem védekeztek... én ott hagynám az ilyen pasit, hiába a nagy szerelem. Az ilyen az ágyban se lesz figyelmes és még rossz élményed lenne..

Semmiképp se engedj neki, első szexnél is teherbe lehet esni, ha nem élvez beléd mert majd 'kihúzom időben nyuszi', akkor is előváladék megy beléd. Vagy elfogadja a gumit, vagy keressen másik csajt akit majd lelkileg terrorizálhat ezzel a témával.

Én a fogamzásgátlót nem ajánlom, sok mellékhatása van és nagyon nem tesz jót a szerezetnek. Én pl köszönhetek neki egy életee szóló betegséget is.

N

2020. nov. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Első barátom nem akart gumit húzni,mert hogy nem kényelmes,stb(életében nem volt rajta,na mindegy),csináltuk egy ideig ezt az időben kihúzom hülyeséget,amíg egyszer csak nem jött meg,mert terhes lettem. És még tini voltam,szóval nagyon gáz volt.Volt egy nagyon szép terhességmegszakításom tizenévesen,és egy rossz emlékem és ne tudd meg milyen fejmosást kaptunk ezután.Mellesleg rettenetesen fáj a procedúra,lelkileg testileg,és ha ránk hallgatsz nem mész bele gumi nélkül.

Én szedtem fogamzásgátlót egy ideig,nekem több pozitív tapasztalatom volt vele mint negatív:3 napos fájdalommentes mensi,egy pattanás sem jött ki rajtam,selymes bőr,rendszeres ciklus,nem híztam tőle stb.De gumival is nagyon jó az együttlét,az,hogy szorítja,annyit tudok mondani,hogy az alkarra simán fel lehet húzni :) szóval kérlek ne menj bele,ha meg nem tudja megérteni,akkor még nem érett a szexhez ennyi.

2020. nov. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!