Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » BDSM kedvelők, ti a partnerete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BDSM kedvelők, ti a partneretek kedvéért belemennétek egy vore fétises szerepjátékba?

Figyelt kérdés

Ennek az a lényege, hogy eljátszátok ahogy a domináns fél megeszi a másikat.

Nemet és szerepet is írjatok



2020. nov. 9. 18:25
 1/9 anonim ***** válasza:
51%

Nem.


19/F/switch

2020. nov. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

Nem :D

20/L/sub

2020. nov. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A partnerem kedvéért bele, bár maga a téma nem igazán vonz. Inkább semleges.


Mondjuk harapdálni szeretek.


Nő, dom

2020. nov. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Bár nem is tudom ezt hogy lehet eljátszani. Picit megjarap, aztán megeszik egy jó nagy steaket előttem, mintha én lennék az?:D

23N/sub

2020. nov. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%

nem, de már kezdenek fárasztóak lenni a kérdéseid


27F Dom

2020. nov. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Azt megértem, hogy egy sub megriadna ettől, de az meglep, hogy a domok ennyire visszautasítanák ha a subjuk ilyet kérne


22/F Sub

2020. nov. 9. 19:42
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem nagyon lehet eljátszani... persze bizonyos fokig el lehet jutni vele (olajozás, fűszerezés, harapás), de utána nincs tovább. Esetleg az előkészületekkel lehet tovább haladni.
2020. nov. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezt nem igazán tudom elképzelni.

Vékony lányok barbecue ribs-ként végzik,dagi csajok meg töltött galambként?

2023. jan. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én belemennék, de abba nem, hogy ténylegesen el legyek fogyasztva a végén. Viszont olyat el tudok képzelni, hogy egy szakács elkap, megkötöz meztelenül egy kunyhapulton, berak egy nagyobb vízzel töltött kádba, ahol eljátszuk azt, hogy ő megfőz (elkezdi alulról melegíteni a vizet és addig megy, míg picit kényelmetlen nem lesz a helyzet a számomra, ügyelve arra, hogy égési sérülés ne legyen belőle), majd átkeni az egész testemet olajjal vagy valamilyen krémmel, majd lecsol mindenféle szósszal és rak rám sok finom ételt, majd egy társaságnak "felszolgál" és lehet rólam enni és nyaldosni a finom szószokat (közben meg lehet picit harapdálni is).


21/F

2023. jan. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!