Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti mit csinálnatok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit csinálnatok a helyemben?

Figyelt kérdés

Beszélgettem egy fiúval aki rendőrnek tanul es azt irta, hogy lőni tanultak olyan fegyverrel akivel bárkit meglehet ölni.

Aztan olyanokat is irt, hogy neki fontos, hogy nagyon jol nézzen ki a csaj mert megakar vele jelenni.

Videochateltunk es utana olyat irt, hogy befekudnek e melle az agyba meg ilyesmik, nem irtam ra vissza es azota ugy vettem eszre, hogy szűkszavú lett alig ir valamit. 19 éves egyebkent.

Az exevel azert szakítottak mert a lany féltékeny volt ra es bevallotta, hogy emiatt o is direkt nem engedte, hogy olyan helyre menjen ahol sok fiu van vagy fiu barátai legyenek.

Ti mit csinálnatok a helyemben?

Köszönöm a válaszokat elore is.



2020. nov. 10. 19:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Én élőben ismerkednék a helyedben, nem a neten.
2020. nov. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nekem is szimpatikusabb az élőben ismerkedés egyebkent, de nem erre iranyult a kérdésem.
2020. nov. 10. 19:43
 3/19 Hellmano ***** válasza:
81%
Az célzás volt, hogy a fegyverrel bárkit meg lehet ölni. Magyarul annyit takar, ha a barátnője leszel és megcsalod vagy mást mersz csinálni, mint amit ő mond el tesz lábalól ezt erősíti a mondandód végén lévő dolog is, hogy direkt nem engedte a volt barátnőjét olyan helyekre... engedd el ezt a figurát még most. Féltékeny alkat, akivel soha nem jó kezdeni.
2020. nov. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elég fiatal, komolytalan a srác még (jobb esetben). Egyébként nem tudom miért büszkélkedik azzal hogy lőni tanul és bárkit meg lehet ölni vele...

Az hogy változott a viselkedése nem jelent túl jót, simán lehet hogy érzelmileg instabil. Ha találsz jobbat szerintem hagyd a fenébe a srácot.

2020. nov. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Nem tudom az mennyire számít, hogy en nem szeretek telefonálni meg videochatelni o viszont akart, en ezt leírtam neki de ettol függetlenül sokszor irta, hogy telefonaljunk stb kicsit rámenősen mar.

2020. nov. 10. 19:46
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem messziről kerüld a fickót, gyanítom elmebeteg.
2020. nov. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy felvág a lövéssel, és azt bizonygatja, hogy ezzel ölni lehet, azt jeleneti, hogy nem teljesen beszámítható. Normál ember, vagy legalábbis egy érett gondolkodású nem ezzel próbál menőnek tűnni.

Szerintem nem érdemes vele kikezdeni.

2020. nov. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Azt kihagytam, hogy videochat után megkérdezte raerek a most vasárnap találkozni vele.

De kb egy hónapja beszélünk csak.

2020. nov. 10. 19:49
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezer oka van, hogy hagyd.
2020. nov. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.❤️ En eloszor arra gondoltam, hogy ezek azért vannak mert ugy videochateltunk, hogy hajmosás után smink nelkul de akkor valószínűleg igaza van a barátaimnak, ugyanezt mondjak mint ti.
2020. nov. 10. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!