Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért élvezem szexuálisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért élvezem szexuálisan kizsákmányolni a nőket?

Figyelt kérdés
Örömet okoz a gondolat, hogy attól, amit művelek vele, oda lesz a jóhíre, az önbecsülése, a naivitása. Hogy utánam már más lesz az élete mint előttem volt, mert feltöröltem vele a padlót, kifacsartam és eldobtam. És ő mégis a fél karját odaadná azért, hogy legalább még bele is rúgjak.

2020. nov. 10. 21:53
A kérdező szavazást indított:
Mert egy sérült egoju phaszfej vagy
Mert ilyenek a nők, te csak megadod nekik amit igényelnek
Azt hiszem ismerlek és még mindig szeretlek!
22 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Látod tudod te is a választ rá, az első pontban le is írtad.
2020. nov. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Te csak szeretnéd ezt tenni... de bocs, nő veled nem áll szóba. Még szubmisszív sem, hacsak nem annyira rutintalan hogy hazudsz neki össze-vissza és nem lát át a frusztrált műdomocskákon.
2020. nov. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Majd miután felébredsz álmodból, szólsz anyukádnak, hogy mossa ki a gatyót mert megint éjjeli magömlésed volt.
2020. nov. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mivel megérdemlik. Csináld haver.
2020. nov. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mi számít neked szexuális kizsákmányolásnak?


Annyira gyenge vagy az ágyban, hogy csak te élvezel el, a nők nem?

2020. nov. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi, mindenkinek ment az upvote, tanulságos valaszok.


De jó lenne, ha valaki a lelki miértekre is tudna valami magyarázatot. Érzem en is hogy ez nem valami nemes dolog, de nem tudom mi lehet az oka. Nem gyűlölöm a nőket sem általában, sem egyedi szinten. Sőt. Ésszerű okom sincs rá. Mégis, van egy pont ahol elkezdem kedvemet lelni a kihasználásban, ha valaki házhoz jön a pofonért.

2020. nov. 10. 23:40
 7/11 anonim ***** válasza:
Konkrétan mi az, amit csinálsz, és szerinted szexuális kizsákmányolásnak minősül?
2020. nov. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Minipöts nagy arccal ellensúlyozva...
2020. nov. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

8:

Ebben valóban lehetne logika, de azt még a legnagyobb gyűlölőim sem merik állítani, hogy kicsi lenne a péniszem. Valójában jóval átlag fölötti. Szóval ez sem magyarázza.

2020. nov. 11. 16:42
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem akarom megbántani az érzéseidet, de még egy pszichológus sem tudna arra nézve következtetés levonni, amit kérdeztél, ha te magad még azt sem vagy képes megfogalmazni, hogy mégis mit értesz konkrétan szexuális kizsákmányolás alatt.
2020. nov. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!