Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A swinger az, amikor ronda,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A swinger az, amikor ronda, öreg emberek csinálják csoportosan?

Figyelt kérdés
Mert ha lenne köztük egy fiatal, szép valaki, akkor mindenki vele akarná... azonnal összevesznének rajta, és vége is lenne a swingerezésnek 😁

2020. nov. 10. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
22%
Hozzák a kutyájukat is.
2020. nov. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem vesznek össze rajta. Annak a csinos nőnek is van választási lehetősége. Ha nem akar, nem megy el senkivel. Akkor viszont a többiek beérik màssal. De egyébként se mindenkinek ugyanaz az esete.. van ski a duci nőket kedveli. Na meg mi van ha az az egy nő domina? És arra csak kevés pasi lenne vevő. Akkor is kuka a dolog, nem fog kelleni sokaknak, hiába néz ki jól.

Mellesleg a swinger elsősorban PÁROKnak szól. Tehát normál esetben párok ismerkednek párokkal leginkább. Persze vannak klubok ahol egyes napokon gangbangnek kedvez az összetétel, de attól még a swinger klasszikusan nem erről szól

N

2020. nov. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%

A kérdés újabb városi legenda.. swingerbe mindenféle korosztály jár a 18-tól a 60-ig. A többség 30-40-es korosztály, de minden képviselteti magát.

Az hogy "összevesznek"... egyrészt a swigner ezerszer kulturáltabb mint egy normál szórakozóhely. Sokkal hamarabb kivágják aki nem tud viselkedni.

Másrészt a "mindent lehet, de semmi sem kötelező" világa. Aki csoportost, vagy éppen gangbanget keres az azt is megtalálja, ha valaki 1:1-ben akkor akár azt is (na jó mondjuk szóló nőknek van erre sansza - ők könnyen választanak, akár a 20-30-as sportosabb pasikból is).

Nagyon sántít a példa... ha bemész egy szórakozóhelyre ahol van 5 bomba nő és 95 átlagos, meg 100 férfi akkor az egy dolog hogy mindenki legszívesebben az 5 bomba nő kegyeit keresné, de ettől még a 95 átlagos nő és a 100 férfi is jól érzi magát.

2020. nov. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én nem így tapasztaltam. 26 éves vagyok, szép nő, és elmentem swingerbe barátnőmmel, aki már rutinos volt, és el is tűnt hamar két pasival. Na a fentiekhez képest az arány kb az, hogy van 20 pár, 5-6 magányos nő, akinek nagyrésze hát izé, vizuálisan kevésbé előnyös hatást kelt, és van 15-20 pasi, aki a magányos nőkre, vagy párokra hajtanak.

Volt köztük jó pasi is, és igaz, hogy senki nem volt tolakodó az ismerkedéssel, de azért egy idő után már nekem volt kínos a sok pocakos öregurat kikosarazni. Amikor elmentem azzal akit szimpatikusnak tartottam, a szobában mellettünk termett még néhány pasi, akik nyúlkálni akartak közben, és amikor mondtam, hogy nem, elkezdték verni maguknak, mellettünk, körénk, majdnemhogy ránk.

Mit mondjak, nagyon kiábrándító volt az egész klub hangulata. Egyáltalán nem erotikus, inkább izzadtságszagú (és ez a diplomatikus verzió), ha értitek, hogy gondolom.

2020. nov. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4: Köszi. Valami ilyesmire gondoltam én is, csak sarkosan fogalmaztam a kérdésben...
2020. nov. 13. 15:45
 6/6 Búvóhely Zenta ***** válasza:

Nem konkrétan. A swinger az amikor nyitott gondolkodású emberek lazán, gátlások nélkül megélik a szexualitásukat. Egyedül vagy a párjukkal együtt. Lehetnek fiatalok és dekoratívak - vagy nem annyira, vegyes a társaság mint a strandon, az utcán vagy a közértben...


A klubokon kívül vannak kis privát bulik: ahol 4-10 fős bejáródott társaság jön össze, azután vannak a szervezettebb privát bulik: ahol akár 70-100-150 fő is megfordul, egy átlagos nagyobb családi ház van kialakítva erre: szauna, dézsafürdő, jakuzzi, stb. Svédasztalos vacsorával, korlátlan itallal. Egy laza házibulit képzelj el ahol jól érzik magukat az emberek és szexelnek is...

Nagyon megválogatott és kultúrált társaság, totál diszkrécióval, szabályokkal meg minden.


Aztán meg ott a Swinger Fesztivál is, ami már idén harmadik alkalommal lesz, többszáz résztvevővel, titkos helyen, videós interjúval előszűrve még mielőtt a belépőjegyedet megveszed...

2023. ápr. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!