Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » (fiúk/férfiak) Szakítottatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Papics kérdése:

(fiúk/férfiak) Szakítottatok már valakivel, mert ritkán szexelt veletek, hiába szerettétek őt tiszta szívetekből?

Figyelt kérdés

Arra is kíváncsi lennék, hogy mennyi idő kellett, mire megtettétek, és a szakítás előtti és utáni időszakokra is. Monogám párkapcsolati történések érdekelnének elsősorban!

Köszönöm



2020. nov. 11. 01:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
igen
2020. nov. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%

8 hónapig voltam együtt egy szűz lánnyal, aki az is maradt

nem emiatt lett vége, de soha többé nem dobnék ki senkire ennyi időt feleslegesen (a "kapcsolat" is elég gyenge volt)

20 éves volt, én 20+

2020. nov. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
62%

Igen. Fél évnyit vártam. Szóltam, hogy probléma van és ez így nem okés. Néha kicsit próbálkozott, de ennyi. Aztán jött a sírás, hogy miért dobom ki.

És a környezetemben is rengeteg ilyet hallottam. Nos, ennyit arról, hogy a nők eq-ja nagyobb és figyelmesebbek.

2020. nov. 11. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
36%
#3 egy paraszt vagy. Nem azért mert szakítottál vele. Hanem mert szerinted ez figyelmesség kérdése. Szóval a lényeg hogy dugjon veled, nem számít hogy ő amúgy nem élvezi. Talán (biztos) csak téged nem kívánt.
2020. nov. 11. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%

#4: Mi abban a parasztság, hogy az ember leírja valamiről, hogy az, ami? Nem erőltettem a dolgot, nem kényszerítettem semmire. Ha valaki egy kapcsolatban nem veszi észre, hogy mi a probléma és utólag rinyál, hogy hátdemiabaj', akkor az figyelmetlen. Egy kapcsolat arról is szól, hogy figyelünk a másik igényeire.

Te pedig finoman fogalmazva sem vagy intelligens, ha egyszerű magyar mondatokat nem vagy képes felfogni és csak a sértett egód vágod ide.

Amúgy jöhetsz azzal, hogy biztos engem nem kívánt, de amit visszahallottam róla, másokat sem nagyon és egy normális kapcsolatot sem tudott összehozni. Azért, ez róla is elmond ám valamit, bár tudom, hozzám egyszerűbb volt idevágnod valamit, mert férfi vagyok. Szerinted szenvednem kellett volna vele, amíg feltalálom a szent grált neki? Nőj fel. Egy kapcsolat KÉT emberből áll, nem egyből. Ha az egyik sokkal többet ad a kapcsolatba, a másik meg nem foglalkozik az egésszel, akkor igenis, a másik fél figyelmetlen. Akkor is, ha ez neked nem kényelmes.

2020. nov. 11. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok, de én is szakítottam már emiatt. Pont a legutóbbi kapcsolatomban. Kb 7-8 hónapig vártam, próbálkoztam, de be kellett látnom, hogy hosszú távon ez nem lesz működőképes. Szerintem ebbe a férfiba voltam a legszerelmesebb életemben. És a szex is vele volt a legjobb eddig. A szakítás előtt sokat veszekedtünk ezen a témán, feszült voltam már hónapok óta, mindenen összekaptunk már amin lehet.. Szakítás után: lelkileg megviselt egy kicsit, főleg a nőiességem csorbította, hogy alig ért hozzám a párom. Magamra fogok koncentrálni, hogy visszanyerjem azt a kisugárzást, amit a kapcsolat elején tudhattam magaménak
2020. nov. 11. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudom miért vetíted rám, nincsenek ilyen problémáim. Vagyis voltak, úgy 18 éve. Az akkori barátom hasonlóan gondolkodott. Mivel fiatalok voltunk, utólag elnézem neki. Viszont azt is tudom utólag hogy én ŐT nem kívántam. Neked kéne inkább felnőni, ha veled csak a kedvedért szexel valaki az olyan is lesz, de megérdemled. Meghódítani kell, nem számon kérni ha férfinak érzed magad. Kapcsolatban is. Ha nem megy, akkor meg csendben tovább állni.
2020. nov. 11. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%

#7: Öhm... Hú... Oké. Mármint, értem, hogy ez a "kivetíted rám" egy sokszor bedobható sablonduma, amikor az ember érzi, hogy valamiben nagyon mellélőtt, de most pont nem illett ide. Ugyanis, az égvilágon semmit sem vetítettem ki rád.

A többi mondatod igazából reakciót sem tartalmaz arra, amit írtam. Lazán leparasztoztál, adtam egy magyarázatot, majd tök másról beszéltél és elkezdted a saját sztorid mesélni... Szóval, paraszt vagyok, mert nálad volt valami? Elfogadom, hogy parasztnak tartasz, de lééégyszi, ha már ilyen cuki voltam, hogy elfogadtam, gondold már át a saját intelligenciád is. Oké, nehezebb, mint random parasztozni embereket, de legalább fejlődhetsz egy kicsit.

Arról sem volt sehol szó, hogy csak a kedvemért kéne velem szexelni. Szimplán nem passzoltunk.

És meghódítani? Na, ne már. Az utánam lévő válaszolónak nem vágod oda, hogy ő paraszt és mérnem' hódítja meg naponta a párját? Ja, hogy ő nő, ezért nem. Értem.

Nos, az a helyzet az, hogy egy kapcsolat továbbra is 2 emberen áll. Ha nem passzolnak, lapozni kell. A hódítás meg nem az egyik fél dolga, hanem ketten kellenek hozzá. Amikor az utána lévő barátnőmnek pl. a barátnői is olyanokat meséltek a barátnőmnek, hogy milyen romantikus vagyok és hasonlók, akkor amúgy miről szeretnél még a témában beszélni?

És hahó! Arról beszélsz, hogy csendben tovább kell állni. Azt csináltam és leparasztoztál.

Egyáltalán tudod, hogy miért parasztoztál le vagy csak túl sok volt a napi stressz?

2020. nov. 11. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
32%
Nem álltál tovább csendben, hanem szidod az exed hogy nem volt elég figyelmes mert keveset szexelt veled. Ezért parasztoztalak le. De azt hiszem inkább csak fiatal vagy a stílusod alapján.
2020. nov. 11. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
67%

#9: Szidom? :D Hol szidtam? Sehol. Egy kérdésre válaszoltam, ami erről a témáról szólt. Mit kellett volna írnom? Hogy király palacsintát csinált?

Tényleg fogalmad sincs már, hogy miért parasztoztál, most már tök más indokot írsz.

Igen, fiatal vagyok. Nem tudtam, hogy a fiatal stílus abból áll, hogy az ember felfogja a másik mondatait és tisztában van a saját szavaival. Szerintem ez nem kor kérdése, de a boomer hatást most érezni.

2020. nov. 11. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!