Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nektek van ilyen pont...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek van ilyen pont amikor már abszolút nem tudtok ellenállni? 19/F

Figyelt kérdés

Volt egy baratnom, akivel nagyon jol elvoltunk, semmi gond nem volt a kapcsolatunkban alapvetoen. Es nem is gondoltam rola hogy megcsalasra hajlamos lenne, teljesen megbiztunk egymasban.


Viszont nemregiben az tortent hogy az egyik fiu ismerose elegge sunyi modon probalt meg rahajtani. Roviden annyi tortent hogy eloszor megprobalt joba lenni vele, mindenfele flortoles es egyeb dolog mentesen hogy megszerezze a bizalmat a baratnomnek ilyen teren. Aztan egyszer egy boltban osszefutottak veletlenul, es a csavo felajanlotta a baratnomnek h elviszi autoval. Beultek az autoba, aztan egy ido utan ott bent elkezdett ra hajtani a baratnomre, aki eloszor vissza akarta ot utasitani, aztan a fiu hirtelen lesmarolta, es itt jott el az a pont ahol a baratnom elveszitette az eszet mert nagyon felizgult, es mar nem birt neki ellenallni. Es aztan fel is mentek a csavo lakasara minden gond nelkul.


Utana egybol elmondta a baratnom ezt nekem es szakitott is mert azt mondta ezt magarol sem gondolta volna hogy egy ilyen miatt ennyire fel fog izgulni hogy ne birjon ellenallni, es mondta hogy ebbol kikovetkeztetve o azt gondolja hogy meg nem eleg erett egy kapcsolatra. Normalisan megbeszeltuk a dolgot, semmi veszekedes nem lett belole, elismerte az egeszet hogy az o hibaja, stb. Illetve keresre elmeselt mindent az egeszrol.


Tovabbra is joba maradtunk de teljesen kulon valltunk mar azota.


Es azt talaltam erdekesnek benne hogy eloszor probalt ellenallni es probalta visszautasitani, aztan volt benne egy olyan pont ahol ugymond elpattant, es nem birt ellenallni tovabb mert annyira felizgult.


Es igazabol arra vagyok kivancsi hogy lanyok, nalatok is van ilyen pont, hogy ha elegge felizgultok az sem szamit hogy parotok van, mar nem birtok ellenallni? Vagy mit szoktatok csinalni ha felizgat mas a parotokon kivul?


2020. nov. 12. 00:35
 1/8 A kérdező kommentje:
Meg annyit hogy az ilyen rbancozos, agressziv kommenteket keruljuk ha lehet, nem erdekel hogy verted volna meg az asszonyod ha ilyet csinalt volna. A baratnom emberileg korrekt volt es mindenki hibazik, nem vagyok papucs mert nem maradtam en sem vele, sot javasoltam is neki hogy amig ilyen ne is menjen bele kapcsolatba, es el is mondtam hogy en nem akarnek mar tole semmit sosem, ennek ellenere joban maradtunk mert mint ember es mint barat birjuk egymast ugyanugy. Es lehet azert is volt ilyen bekes az egesz mert viszonylag friss kapcsolat volt koztunk ez, es igy alakult
2020. nov. 12. 00:37
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A korodból ítélve a barátnőd sem lehet sokkal idősebb.

Ebben a korban természetes, hogy egy csóktól felizgul. Pláne, ha még flörtölnek is vele, szépnek, szexisnek érzi magát.

Ahogy telnek az évek ez a hirtelen begerjedés már kontrollálható, nem megy olyan könnyen.

Van ilyen. Korrekt volt tőle, hogy nem sunyiskodott.

2020. nov. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Ezt mar olvastam baszki
2020. nov. 12. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen csak ugy lehet, hogy nagyon vonzodott elotte is a fickohoz. Csak ugy a kozelseg nem hozza elo, csak a kozelseg tul visszautasithatatlan kisertes.
2020. nov. 12. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

Végre két ember, akik normálisan, emberi módon képesek ezt a szitut kezelni. Jó ilyet olvasni. Mármint nem azt, hogy szétmentetek, hanem hogy sértődés nélkül tudsz hozzáállni ehhez és jóban maradtatok. Amúgy szerintem van ilyen, igen, és még csak nem is mindig tehet róla az illető. Van, akinek ilyen hevesek a vágyai és nem tud mit csinálni velük. Ők vagy szinglik, vagy nyitott kapcsolatban vannak.

29 N

2020. nov. 12. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
Nekem is volt ilyen, hogy nem tudtam ellenállni mert annyira fűzött a fiú, nekem pedig nagyon bejött a stílusa, de ugyan nem szex, hanem más történt, egyszerűen nem bírtam neki ellenállni, viszont ez titokban maradt.. nem volt bennem annyi, hogy bevalljam a barátomnak, bár nem is akartam! Tudom tudom nem szép dolog... :)
2020. nov. 12. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Velem nincs, ha van barátom akkor nem vágyok másra.Meg is sértődnék, ha valaki rám hajtani úgy hogy tudja, hogy van barátom.Úgy érezném magamat, mintha nem tartotta volna tiszteletbe a kapcsolatomat.
2020. nov. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az ilyennek, mint a 6-os nem tudom, hogy minek kell kapcsolat. Marhára fontos lehet neki a párja...
2020. nov. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!