Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon bénán kommunikálok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon bénán kommunikálok lányokkal. Néha lassan kapcsolok, vagy nem tudom mivel kellene tovább vinni a beszélgetést. Bekopok valami vicceset, később rá jövök, hogy nem is volt vicces. Mit tehetek, hogy ez javuljon? Olvassak sokat? De mit?

Figyelt kérdés

2020. nov. 12. 09:58
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Autista vagy, esetleg Aspergeres. Hagyd a dolgot, ez nők terén zsákutca. Koncentrálj másra az életedben.
2020. nov. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem erről van szó, #1
2020. nov. 12. 10:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Emiatt onmagaban nem vagy aspergeres, meg ha az is lennel attol ugyanugy tudnal fejlodni csajozas teren es lenne lehetoseged ra. Ha hozzaszoksz es minel tobb csajjal ismerkedsz, ez el fog mulni. A lenyeg hogy ne akarj megfelelni senkinek, engedd el azt hogy azon gondolkozol vicces vagy-e vagy nem, mindig mondd ami eszedbe jut. Ha nincs megfelelesi kenyszer, akkor nem fogsz leblokkolni sem
2020. nov. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3, eddig mindig pont az ellenkezojet csinaltam. Egyszer egy chaten sikerult teljesen felszabadultan beszelgetnem, ahol nem agyaltam ilyeneken. Hihetetlwn volt, csak ugy aradt belolem a szoveg. Az eletben meg allandoan azon gorcsolok hogy valami baromsagot mondok. Kiprobalom lazabban, mi baj lehet? Max hulyet csinalok magambol.
2020. nov. 12. 10:07
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak add magadat. Én rengetegszer voltam úgy, hogy "na most akkor játszom a macsót", vagy "most mondani fogok valami vicceset". Mindig hülyén jött ki. Ne agyalj, csak érezd jól magadat.
2020. nov. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!