Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nem vagyok rámenős, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok rámenős, és zárkózott vagyok akkor sosem fogom megtudni milyen a szerelem és a szex?

Figyelt kérdés
Nem tudok olyan lenni mint azok akik könnyen találnak párt fiatal koruk óta. Nem tudom hogy ők mit csinálnak ilyen jól. Azt sem tudom hol ismerkedjek lányokkal. Meg a legtöbb lány stílusa nem is jön be.
2020. nov. 14. 08:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, sose fogod megtudni.

Ah istenem. Ha nem teszel érte semmit, mégis mit vársz? Hogy bekopog hozzád valaki, hogy helo gobdoltam megtapasztalhatnád a szexet velem. Vagy mit gobdolsz?

2020. nov. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha annyit nem teszel, hogy legalább társkeresőre regisztrálj (mert nyafogsz, hogy azt se tudod hol lehet ismerkedni), akkor mégis mit vársz?


Ha pedig egy lány fog kezdeményezni (amúgy nem fog...), akkor fogadok, hogy égne a pofád, ha megkérdik hogy ismerkedtetek.

2020. nov. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tegyél azért pici lépéseket, legalább tinderezz, ott mégiscsak nagyobb az esély rá, hogy nem a csodára kell várni. 🙂
2020. nov. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A tinder is egy kamu, engedd el inkább. Kipróbálhatod de nagy reményeket ne fűzz hozzá, örülsz ha 5 match lesz egy évben.
2020. nov. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!