Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, férfiak! Nektek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Nektek a péniszetek hosszabb vagy rövidebb mint egy Apple iPhone SE okos telefon?

Figyelt kérdés

2020. nov. 14. 15:00
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
23%
Annál is nagyobb 🙂
2020. nov. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
0%

Nekem is nagyobb!!

17 cm (és vastag)

20/f

2020. nov. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
76%
Rövidebb.
2020. nov. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
66%
Hosszabb, de nincs benne vezeték nélküli kapcsolódás sajnos :(
2020. nov. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
11%

Nekem iPhone 8-asom van, az 13,84 centi a net szerint, most kíváncsiságból azt nyomtam a merev farkam jobb oldalához. Kb. ahol a telefonnak vége, ott kezdődik a makkom, ami nekem 4,5 centi hosszú. Szóval ezek szerint hosszabb a f-szom, mint a kérdésben szereplő telefon.


46F

2020. nov. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
85%

15

Na ezért van a sok irreálisan nagy farokméret. Mert a farkad jobb oldalához teszed a telefont (vagy a vonalzót). Felülről kell mérni, a szeméremcsonttól. Nekem, ha a jobb oldalon mérem, majdnem 19 centi a farkam, felülről 16 cm. Nem mindegy.

2020. nov. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Inkább egy iPhone 12 Max :D
2020. nov. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

16


Nem. Pont ezért is írtam, hogy hova teszem viszonyításul, hogy ne csapjak be senkit. Ha fölé teszem, akkor a makkom feléig ér. Csak tudod (és ezért van tele a fszom ezzel a felülről kell mérni okoskodással), azzal kurvára nem törődik ez a módszer, hogy mi van, ha valakinek a farka jobbra vagy balra húz, vagy felfele kanyarodik. Az vegye tudomásul, hogy neki elvész 1-2 centi, mert felülről kell mérni nem törődve a fasz vonalvezetésével? Plusz anatómiailag, tudományosan hol van az bebizonyítva, hogy bármelyik szexpózban csak annyi hasznosul a farokhosszból, amennyi centi felül a szeméremcsontig, és nem vethetők be azok a többletcentik, amik még vannak?

2020. nov. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Na igen kezdjük ott mi a mérés, pontos hivatalos menete?:D
2020. nov. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
60%

18as

Ami görbül jobbra, balra, vagy felfelé, az a punciban sem lesz hoszabb... És a punciba ha tövig tolod a farkad, akkor a szeméremcsontod lesz az első akadály (ha nem a csaj méhszája), ami megállít abban, hogy tovább toljad. Ezért mérjük szeméremcsonttól.

2020. nov. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!