Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok. Már szex előtt benyúlt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Már szex előtt benyúltok felmérni a pasi farkát?

Figyelt kérdés

Mondjuk sokadik randin vagy valahol még mielőtt megtörténne maga a szex. Benyúltok és ha kicsi el is hagyjátok a pasit? 😰

Én azért félek ettől mert az enyém állva is csak 14 cm, de lankadtan olyan 4-5 cm 😥


F/24 (szűz)



2020. nov. 14. 17:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%
nem nyúltam be, nadárgon át néha sejtettem mekkora lehet neki de tévedtem mert nagyobb volt mint amit a nadrágon át láttam
2020. nov. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%
Én sokszor nyúltam már gatyába...
2020. nov. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%

Én volt, hogy benyúltam kíváncsiságból mert a srác húzta az agyam, és nem akarta hagyni, hogy elsiessem.


Mondjuk ott jóval kisebb volt mint elsőre sejtettem, de én továbbra is tartom magam ahhoz az elvhez, hogy sokkal többet számít a technika mint a méret.

Volt már nagy farokkal kegyetlen rossz szexem, de kb a te méreteddel is volt már eszméletlenül jó együttlétem.


Nyilván van akinek számít a méret, de hidd el nekem, hogy aki szeret nem ezt fogja nézni.

Ismerd ki a partnered, tudd hogy mi jó neki és tanulj, hogy hogyan lehetsz mégjobb.


Ha oda terelődik a szó, hogy rákérdez akkor pedig mondd bátran, hogy bár nem túl nagy de szeretnéd jól használni.

Ne aggódj. Jó partnerrel nem lesz gond. 😉

2020. nov. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%
A 14 cm teljesen jó, ne parázz.
2020. nov. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
5%
Ezért mondom,hogy a 14 nem az tálag. Még ha az is akkor is a nők kicsinek gondolják. Mertha nem így lenne akkor nem ez menne minden olyan kérdésnél,hogy nem a méret a lényeg, a technika számít stb. Mert ha átlag lenne vagy ha a nőknek ez lenne a jó méret akkor nem kellene ezeket írni. Ebből látszik,hogy a pár centivel nagyobb az jobb.
2020. nov. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%
#5 Nem azért megy ezeknél a kérdéseknél, hogy nem a méret a lényeg, mert ezzel akarjuk megnyugtatni. Hanem azért mert vannak olyan barmok, akik képesek elhitetni azt az emberrel, hogy szégyen ha nincs 18 centis péniszed. És nem fogok odaállni egy vonalzóval, hogy nézzük csak mekkora. Baromság. Kicsi? Igen. És? Semmit nem jelent. Ez ugyanaz mint bármilyen más téma. Mindenkinek megvan a maga véleménye. Igazából az összes ilyen kérdés csak összegyűjti azokat az emberekket, akik kb ugyanazt gondolják. De annak, aki kiírja a kérdést igen is fontos, hogy lássa, hogy vannak olyan nők, akik elfogadják és nem is kevesen. Nem kell szégyenkeznie miatta. Minden csak azon múlik, hogy megfelelő partnert talál-e. Legyen szó akár BDSM-ről, pénisz méretről, vágyakról, izlésekről. Az a lényeg, hogy lássák nem egyedül vannak és nem utasítja el mindenki.
2020. nov. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
8%
#6 Most írtad le,hogy kicsi. Nincs miről beszélni. A kicsi messze nem tud akkora orgazmust okozni mint egy nagy. Csak azt nem értem,hogy mikor fogadják már el,hogy a 14 az kurvára nem az átlag. Hiszen ha az lenne akkor nem lenne kicsi.
2020. nov. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
62%
Nem kicsi a 14cm. Éppen jó. Ha kicsi lenne, evolúciósan már kiveszett volna. Kb átlagos a 14cm.
2020. nov. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
86%
Kedves 7-es, ezek szerint nem értetted a mondandóm lényegét, de nem is probléma. Mindenkinek megvan a maga véleménye. De csak egyet kérdeznék, csak hogy megértük a más szemszögből is a helyzetet. Hány lány gondolta már kicsinek a mellét, és hány srác mondta már rá, hogy nem is kicsi? Mindenkinek más jön be. Ennyi a lényeg. Mi itt csak jelezzük, hogy hogyan gondolkodunk.
2020. nov. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
94%

Nem nyúltam be, én is úgy vagyok vele hogy a technika a lényegesebb :)


Amúgy a páromnak is "grower"/vérpénisze van, lankadt állapotban pici, olyan 4 centi. Imádom, olyan kis cuki amikor nincs szolgálatban :D

2020. nov. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!